Już teraz możesz skorzystać z okazji, by zakupić pięcioletni dostęp do mojego korsu online i zyskać łącznie aż 150 PLN.

Wystarczy, że podczas finalizacji zakupu wpiszesz kod rabatowy o treści:

KURS_2GF

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KURSU ZNAJDZIESZ PONIŻEJ.

Opór i brak działania to stan, który dla wielu osób jest codziennością pomimo świadomości niekorzystnego wpływu na nasze życia, a czasami również zagrożenia dla naszego dobrostanu jest nam trudno podjąć działanie i ruszyć z miejsca.

Sama tkwiłam w tym stanie zawieszenia przez wiele lat i nie potrafiłam znaleźć skutecznej metody, która pomogłaby mi przez to przejść i zacząć działać z pozycji wewnętrznej motywacji i otwartości. Zmuszanie się, robienie list, planów, ustawianie sobie dat zakończenia danego projektu nic nie dawało. Do czasu kiedy wprowadziłam w życie metodę, która spowodowała, że dotarłam do źródła problemu i zaleczyłam wewnętrzną ranę.

Bardzo ważne jest podejście holistyczne do problem, ponieważ opór i brak działania jest właśnie takim problemem. Wymaga od nas spojrzenia całościowego i zaopiekowania się sobą. To czego często wcześniej nie doświadczałyśmy w naszym życiu.

Opór nie jest tylko problemem psychologicznym, ma też wymiar fizyczny. Ponieważ zmiana wymaga od nas wygenerowania dodatkowej energii, siły naszego umysłu i co ważne mierzenie się z oporem często powoduje uczucie dyskomfortu i zmęczenia.

 

Opór może się pokazywać w naszym życiu jako:
• prokrastynacja
• marnowanie czasu
• tworzenie wymówek
• unikanie
• Niska motywacja i nastrój
• rozpraszanie
• perfekcjonizm
• robienie sobie przerw pomimo tego, że zaczęliśmy dopiero przed chwilą
• autosabotaż
• poddawanie się
• uczucie utknięcia
• nadmierne myślenie i paraliż spowodowany analizowaniem

Kurs online „PKONAJ BIERNOŚĆ I DZIAŁAJ!” stworzyłam tak, abyś mogła zmienić swoje życie i zacząć działać. Dlatego w kursie przeprowadzę Cię przez proces dotarcia do powodów dla których nie ruszasz z miejsca, tylko zasłaniasz się innymi zrachowaniami, które oddalają Cię od życia, które chcesz tworzyć. Wzmocnisz swoje poczucie wartości, odkryjesz i nazwiesz swoje mocne strony i talenty. Dzięki temu, że zmienisz swój wewnętrzny dialog będziesz umiała opiekować się sobą, wprowadzić do życia pozytywne wzmocnienie i motywację, która będzie wypływała z Twojej miłości do siebie i troski.

Kurs to nagranie podczas, którego dowiesz się jakie są 4 powody, dla których człowiek nie lubi zmian. Powiem Tobie o tym, co możesz z tym zrobić i jak to zmienić. Dowiesz się również tego, dlaczego dotychczas były obecne w Twoim życiu zachowania, które powodowały, że nie działałaś i nie potrafiłaś się zmotywować do zmiany.

 

 

Otrzymasz również ćwiczenia, w których znajdziesz techniki oraz inne zadania, które skłonią Cię do autorefleksji i odkrycia w sobie wrażliwych miejsc, które potrzebują Twojej uwagi i miłości. Dowiesz się również tego, jak możesz wspierać samą siebie w codzienności i wewnętrznej przemianie.

 

 

To nie wszystko do kursu otrzymasz również medytację, którą będziesz mogła zabrać ze sobą na spacer. Medytacja wesprze Twoją przemianę i zmotywuje Cię do zadania o siebie.

UWAGA! Wszystkie materiały związane z kursem będą dostępne od 5 września 2022.