GWARANCJA SATYSFAKCJI = 14 DNI!

Masz już dość zależności od innych?

Nie czujesz się bezpiecznie finansowo?

Chcesz to zmienić, ale nie wiesz jak?

MAMY ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE!

Z treści tego e-booka dowiesz się jak krok po kroku, zbudować własną markę, dzięki czemu stworzysz warunki do zyskania większej kontroli nad własnym życiem.

JUŻ TERAZ MOŻESZ GO ZAMÓWIĆ W PRZEDPREMIEROWEJ CENIE.

W e-booku znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci stworzyć własną markę. Dzięki niej będziesz w stanie wygenerować dodatkowe dochody i zacząć budować swoją niezależność.

DOWIESZ SIĘ:

Jakich błędów nie popełniać na starcie

Jak wybrać branżę

Jak określić idealnego klienta

Jak ustalić jego potrzeby

Jak się z nim komunikować

Jaki produkt dla niego stworzyć

Jak przetestować atrakcyjność produktu

Jak zarobić pierwsze pieniądze

Jak zwiększać sprzedaż

Jak ją automatyzować

Jeśli masz już dość zależności od innych i chcesz w końcu coś z tym zrobić, to śmiało przejdź do sklepu online i złóż zamówienie. Pamiętaj, że niczym nie ryzykujesz, bo dajemy Ci 14 dni gwarancji satysfakcji.

CAŁĄ ZAWARTĄ W E-BOOKU WIEDZĘ, ZDOBYWALIŚMY PRZEZ LATA, BUDUJĄC WŁASNE FIRMY ORAZ MARKI NASZYCH KLIENTÓW. TERAZ CHCEMY PRZEKAZAĆ JĄ TOBIE 🙂

KIM JESTEŚMY?

Od kilku lat tworzę z wielką pasją projekt „Wilczycą Być”, który wspiera kobiety w odkrywaniu swojego prawdziwego ja, budowaniu miłości do siebie oraz życia w zgodzie ze swoimi wartościami. Jestem autorką książki „Narcystyczne piekło, tam i z powrotem” oraz ebooka „Tak dla szczęścia! Odbuduj się po toksycznej relacji”.

 

Stworzyłam wiele kursów rozwoju osobistego, prowadzę też bezpłatne warsztaty online, które cieszą się dużą popularnością wśród kobiet.

 

Prywatnie jestem partnerką Damiana i mamą. Kocham pić kawę, mojego psa Pixi i grę w planszówki.

Zajmuję się wspieraniem osób zdecydowanych na budowanie ich marek, dzięki którym rozwijają się biznesowo i zyskują niezależność finansową.

 

Tworzę dla nich projekty graficzne (w tym logo czy okładki książek) oraz strony www. Wykonuję sesje fotograficzne i nagrywam filmy. Doradzam jak budować systemy sprzedaży online, które pracują 24h/ na dobę 7 dni w tygodniu.

 

Jestem partnerem Justyny i na co dzień wspieram ją dokładnie tak jak własnych klientów.

CHCESZ ZYSKAĆ WIĘCEJ?

MAMY COŚ JESZCZE 🙂

Z treści tego kursu online dowiesz się jak krok po kroku, zbudować własną markę, dzięki czemu stworzysz warunki do zyskania większej kontroli nad własnym życiem.  Całą treść przekażemy Ci osobiście, za pomocą nagrań wideo, ale to nie wszystko. Zyskasz również dodatkowe materiały PDF (ćwiczenia i przydatne formularze) oraz możliwość odbycia 1h konsultacji online o wartości 500 zł.

JUŻ TERAZ MOŻESZ GO ZAMÓWIĆ W PRZEDPREMIEROWEJ CENIE.

W ramach tego kursu online, przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces tworzenia własnej marki i budowania fundamentów pod biznes. Wszystko po to, by pomóc Ci w zyskać więcej zasobów finansowych, dzięki którym zdobędziesz więcej niezależności.

OTO CO ZYSKUJESZ INWESTUJĄC W TEN KURS:

Materiały wideo

Materiały PDF

Harmonogram zadań

Spis przydatnych narzędzi

Konsultację online wartą 500 zł

Specjalna cena na abonament w powstającej platformie edukacyjnej AKADEMII NIEZALEŻNOŚCI

Dostęp do wszystkich materiałów na 3 lata.

Dostęp do wszystkich jego aktualizacji.

WIEDZA ZAWARTA W TYM KURSIE ONLINE, TO EFEKT NASZYCH WIELOLETNICH DOŚWIADCZEŃ, KTÓRE ZDOBYWALIŚMY BUDUJĄC WŁASNE FIRMY ORAZ MARKI NASZYCH KLIENTÓW, TERAZ Z RADOŚCIĄ CHCEMY PRZEKAZĄĆ JĄ TOBIE 🙂

Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu i postawić na własną niezależność, to teraz masz okazję, by tego dokonać. Pamiętaj, że niczym nie ryzykujesz, bo dajemy Ci 14 dni gwarancji satysfakcji.

UWAGA! E-book zostanie przesłany w dniu 15 lutego 2023r., zaś wszystkie materiały związane z kursem, będą dostępne od 15 marca 2023r.