To ebook dla każdej osoby, która doświadczyła narcystycznego/toksycznego związku i jest zdecydowana postawić na siebie i zacząć żyć dla siebie.

Stworzyłam go po to, abyś weszła w przestrzeń leczenia i odkryła samą siebie, autentyczną i prawdziwą.

Ten ebook pomoże Tobie odkryć to, że inni z Twojego otoczenia nie muszą i najprawdopodobniej nie będą nigdy patrzeć na osobę narcystyczną w taki sam sposób jak Ty.

Wiem, że w tym momencie w którym jesteś możesz się czuć źle, być rozbita i nie wiedzieć, co jest prawdą, a co kłamstwem. Byłam w tym miejscu i zdaję sobie sprawę z tego, jakie to trudne. Dlatego napisałam ten ebook, ponieważ moją misją jest wsparcie kobiet w wewnętrznej przemianie i dążeniu do miłości i radości w ich życiu.

Osoba narcystyczna może jawić się w naszym życiu w bardzo różnych relacjach, to może być nasz rodzic, rodzeństwo, partner, czy partnerka, ktoś z pracy albo bliska przyjaciółka, czy przyjaciel.

Wierzę, że ćwiczenia i praktyki zawarte w tym ebooku wesprą Cię w budowaniu granic, pomogą Tobie zbudować praktykę dbania o siebie i budowania zaufania dla Twojej intuicji.

Dzięki pracy z tym ebookiem dowiesz się tego i nauczysz, że granice, które postawisz sobie są najważniejsze i spowodują, że Twoje życie będzie przepełnione zdrowymi relacjami.

Leczenie po doświadczeniu toksycznej/narcystycznej relacji jest wyzwaniem, jednak jest możliwe do zrobienia. Ten ebook pomoże Tobie poskładać to wszystko co przeżyłaś w całość. Będzie Cię również wspierał w budowaniu miłości do siebie i odporności psychicznej, które są tak ważne w leczeniu skutków narcystycznej przemocy.

To nie wszystko, dowiesz się również tego, jakie kroki warto podjąć, abyś już nigdy nie doświadczyła bliskiej relacji z osobą narcystyczną, czy toksyczną.

Rozdział 1

Czym jest narcyzm i skutki narcystycznej przemocy?

Rozdział 2

Kim jest narcyz w Twoim życiu?

Rozdział 1

Akceptacja

Rozdział 2

Odbudowuję miłość do siebie i współczucie

Rozdział 3

Zdrowe i jasne granice

Rozdział 1

Dbanie o siebie, to podstawa

Rozdział 2

Zdrowe relacje

W ebooku „Tak! Dla szczęścia. Odbuduj siebie po toksycznej relacji” znajdziesz:

MOTYWUJĄCE ZDANIA I ĆWICZENIA

W ebooku znajdziesz mnóstwo wskazówek, które są efektem mojego wieloletniego doświadczenia w pracy z klientkami i mojej własnej przemianie

WIELE ZADAŃ, KTÓRE SKŁONIĄ CIĘ DO PRZEMYŚLEŃ, PODSUMOWAŃ I WYCIĄGANIA WNIOSKÓW

Każde z ćwiczeń oferuje pytania i zadania, które skłonią Cię do przemyśleń i pomogą w formowaniu wniosków i podejmowaniu działania

WSPIERAJĄCE AFIRMACJE

Odkryj inspirujące cytaty i zdania, które pomogą Tobie w codziennej zmianie

ĆWICZENIA KOJĄCE I WYCISZAJĄCE TWÓJ UKŁAD NERWOWY

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kiedy otrzymam ebook?

Premiera ebooka jest zaplanowana na 1 września 2022 r. Tego dnia otrzymasz maila z linkiem do pobrania ebooka.

W jakim formacie będzie dostępny ebook?

Ebook będzie dostępny w formacie PDF i skonstruowany w taki sposób, by można go było wydrukować na domowej drukarce.

Możesz już teraz zamówić swój ebook w przedsprzedaży!

Masz pytania? Skorzystaj z tego formularza.

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.