UWAGA! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne! Zobacz ten krótki materiał.

ZATRZYMAJ SIĘ NA MOMENT!

Pokażę Ci jednorazową propozycję, którą zarezerwowałam tylko dla moich klientów.

Zanim zaczniesz przerabiać projekt GRANICE przygotowałam dla Ciebie coś jeszcze. To coś co zmieni Twoje życie, dokładnie tak jak zmieniło moje ponad 9 lat temu.


Mam na myśli zbudowanie w sobie wewnętrznego rodzica, czyli stanie się dla siebie źródłem bezwarunkowej miłości i akceptacji. Dzięki nagraniom, praktycznym ćwiczeniom oraz medytacji nauczysz się być dla siebie wsparciem, którego nigdy nie miałaś. Co zaowocuje zmianami w każdym obszarze Twojego życia.

Oddaję w Twoje ręce potężne narzędzia, które są owocem mojej wieloletniej pracy nad sobą.

Otrzymasz materiały, z których będziesz mogła korzystać zawsze wtedy, kiedy będziesz czuła, że potrzebujesz wsparcia i bezwarunkowej akceptacji.


Myślę, że słyszałaś o tym, że pokochanie siebie jest początkiem i najważniejszą rzeczą, jaką możemy sobie dać.


Kurs online „Żyję w pełni, przebudzenie wewnętrznego rodzica” będzie dla Ciebie tym wsparciem, którego szukałaś na drodze do pokochania siebie.


To miłość własna powoduje, że nie tylko zmienia się nasz wewnętrzny świat ale również nasze relacje z bliskimi nam ludźmi i ma to przełożenie na nasze życie prywatne i zawodowe.

Budując w sobie akceptującego rodzica wzmocnisz się, zaopiekujesz się swoim wewnętrznym dzieckiem, które czeka na Ciebie, ponieważ potrzebuje opieki i miłości. Dzięki temu poczujesz wewnętrzną motywację i siłę. Przestaniesz odkładać swoje życie na później, usprawiedliwiać innych za ich zachowanie, przestaniesz też być dla siebie największym krytykiem. Staniesz się swoją najwspanialszą przyjaciółką i mentorką . Połączenie tych dwóch kursów da Ci niesamowite przyspieszenie i dużo lepsze efekty, które w krótkim czasie poczujesz w swoim życiu.


Nauczysz opiekować się sobą z jeszcze większą czułością i troską. To będzie Twoja droga do odkrycia samej siebie, Twojej życiowej pasji i celu.


Przeprowadzę Cię przez ten proces krok po kroku. Będziesz mieć moje wsparcie.


DLATEGO PONIŻEJ MOŻESZ NABYĆ TEN KURS W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE.

ALE TYLKO NA TEJ STRONIE!

Ten materiał w moim sklepie kosztuje 700 zł, jednak zależy mi bardzo na tym, aby docenić nowe klientki za ich zaufanie i dać im narzędzia, które będą dla nich ogromnym wsparciem oraz pomogą im w rozwoju i budowaniu świadomości, szczególnie w tych trudnych momentach.


Tylko teraz możesz kupić ten materiał zamiast za 700 zł

tylko za

149 zł


UWAGA!! Pamiętaj jednak o tym, że jeżeli opuścisz tę stronę, to ta oferta już nigdy nie zostanie Ci wyświetlona i nie otrzymasz też tak dobrych warunków.

Dlatego podejmij najlepszą dla siebie decyzję, wierzę, że skorzystasz z takiej możliwości. To nie jest przypadek, że taka szansa pojawiła się na Twojej drodze!

© Wszelkie prawa zastrzeżone / Justyna Czekaj