Zapraszam Cię w podróż podczas, której będziesz odbudowywać samą siebie, odkrywać to kim naprawdę jesteś poprzez tworzenie więzi ze swoim wewnętrznym dzieckiem i stawanie się swoim wewnętrznym rodzicem, który jest opiekuńczy, empatyczny i wrażliwy.

To wyjątkowy kurs, ponieważ będę Ci towarzyszyć podczas 4 wspólnych warsztatów online na żywo. Będziemy spotykać się raz w tygodniu, każde spotkanie to wiedza, proces oraz pytania i odpowiedzi.

Nasze dzieciństwo i okres dorastania są często pozbawione właściwych wzorców. Co owocuje tym, że:

 

• nie wiemy jak być dla siebie kochającą i dobrą
• nie wiemy jak budować w sobie wewnętrzny wspierający dialog
• nie umiemy czuć się bezpiecznie
• nie akcentujemy siebie
• porzucamy siebie
• nie wiemy czym jest bezpieczna bliskość
• czujemy się nie widziane
• nie wiemy czym jest zdrowa autonomia
• nie potrafimy ufać albo ufamy zbyt mocno
• nie ufamy swoim emocjom i odczuciom
• boimy się
• towarzyszy nam toksyczny wstyd
• brak nam wiary w to, że poradzimy sobie i że to kim jesteśmy jest wystarczające
• nie umiemy marzyć albo nie realizujemy naszych marzeń
• wątpimy w siebie
• nie umiemy stawiać granic
• brak nam wiary w siebie
• nie widzimy swojego potencjału
• nie potrafimy zadbać o siebie
• gonimy za perfekcją
• nie ma w naszym życiu obfitości
• brak nam współczucia do siebie

 

Jeżeli rozpoznajesz siebie w wielu powyższych zdaniach to prawdopodobnie Twoje wewnętrzne dziecko jest zranione i nie czuje się kochane i zaopiekowanie.

Wewnętrzne dziecko żyje w każdej z nas, jednak nie zawsze to czego doświadczamy w dzieciństwie powoduje, że wiemy jak mamy się zaopiekować sobą w dorosłości i być dla siebie ostoją, wsparciem i najwierniejszą przyjaciółką.

 

Każda z nas może wrócić do dzieciństwa i zacząć od początku. Bycie swoim wewnętrznym rodzicem oznacza, że damy sobie wszystko to, czego nie dostałyśmy w przeszłości od naszych rodziców. Bycie swoim wewnętrznym rodzicem to nauka dawania temu dziecku w nas miłości, szacunku, godności do którego miało prawo.

Kochający i dojrzali rodzice uczą nas wielu umiejętności, które pozwalają nam na zatroszczenie się o siebie i zaspokojenie naszych emocjonalnych i fizycznych potrzeb.

TE UMIEJĘTNOŚCI TO:

Miłość i szacunek

Wiara w siebie i pewność siebie

Radzenie sobie z emocjami

Dobre umiejętności komunikacyjne

Poprzez wizualizacje i budowanie nowej świadomości nauczysz się kontaktować z młodszymi częściami Ciebie, tymi które potrzebują leczenia i wsparcia. Nauczysz się rozpoznawać potrzeby swojego wewnętrznego dziecka i siebie dorosłej.

 

Wykorzystując swoją wrażliwość, otwartość i nową świadomość nauczysz się odszukiwać odrzucone przez siebie w przeszłości części siebie i łączenia ich ze sobą w całość. Co zaowocuje poczuciem jedności w ciele, duchu i umyśle.

 

Nauczysz się dawać sobie wsparcie w trudnych momentach, kiedy przepełni Cię lęk, bezsilność, poczucie bycia ofiarą i brak kontroli.

 

Podczas 4 spotkań będę dzielić się z Tobą wiedzą, przeprowadzę Cię przez proces nawiązania relacji z wewnętrznym dzieckiem oraz tworzenia w sobie wewnętrznego rodzica i wzmacniania go. Tak, abyś stawała się dla siebie empatyczna, współczująca i akceptująca. Postawa wewnętrznego rodzica pomaga nam w zaprzestaniu poszukiwania uznania i wartości na zewnątrz, a pomaga nam w budowaniu pewności siebie i zaufania do sygnałów, które przychodzą z naszego wnętrza.

Podczas pierwszego spotkania tworzymy bazę do dalszej pracy i samopoznania. Nawiązywanie relacji z wewnętrznym dzieckiem i budowanie naszej autentyczności oparte jest na naszych umiejętnościach poradzenia sobie z emocjami. Podczas naszego pierwszego spotkania pochylimy się nad przeszłością i tym jak ukształtowała się Twoja relacja z tym, co czujesz i czego pragniesz. Rozpoznasz emocje, których unikasz i dowiesz się co możesz zrobić, aby zmienić sposób podchodzenia do nich w taki sposób.

Nasze trudne doświadczenia z dzieciństwa powodują, że czujemy się zagubione, zranione, zależne i samotne w naszych relacjach. Poprzez wejście w świat wewnętrznego dziecka, budowanie zaufania oraz poznanie tego dziecka, nastolatki, czy młodej kobiety uczymy się odzyskiwać tych utraconych części. Co owocuje poczuciem pełni i autentyczności. Podczas tego spotkania będę Cię mobilizować do spojrzenia do Twojego wnętrza i rozpoznania niezaspokojonych potrzeb wewnętrznego dziecka oraz zaproszenia go do Twojego serca, które stanie się dla niego bezpieczną przystanią. Przeprowadzę Cię przez wizualizację podczas, której spotkasz się z Twoim wewnętrznym dzieckiem i nawiążesz z nim relację.

Wewnętrzne dziecko potrzebuje radości i zabawy. Jednak, aby to dziecko mogło aktywować w sobie kreatywność i radość wymagane jest poczucie wolności i bezpieczeństwa. Jednym z powodów dla których boimy się być sobą i co za tym idzie boimy się swobodnie wyrażać siebie jest to, że nie czułyśmy się bezpiecznie i doświadczałyśmy odrzucenia. Podczas tego spotkania będziemy wzmacniać poczucie bezpieczeństwa i formować wzmacniające przekonania. Przeprowadzę Cię przez wizualizację, która poszerzy Twoją strefę komfortu w wyrażaniu siebie.

Kiedy rodzimy się jesteśmy idealne i kompletne. Jednak w procesie dorastania i wychowania zapominamy o tym. Ten kurs daje Ci narzędzia do powrotu do siebie prawdziwej. Podczas naszego ostatniego spotkania będziesz integrować to wszystko czego doświadczyłaś w kursie i co odkryłaś w sobie. To spotkanie wesprze Cię również we wzmocnieniu współczucia do siebie i miłości, które dodadzą Ci skrzydeł.

W CENIE KURSU ZAWARTE SĄ:

4 moduły i spotkania warsztatowe (każde spotkanie to 90 minut)

4 zestawy ćwiczeń

Medytacja

SPOTKANIA BĘDĄ OSBYWAŁY SIĘ W ODSTĘPACH TYGODNIOWYCH

Spotykać się będziemy co sobotę o godzina 20.00.

 

Do tego celu użyjemy platformę Clickmeeting, a link do pokoju webinarowego otrzymasz w mailu przed wydarzeniem na 1 dzień przed wydarzeniem.

TERMINY SPOTKAŃ:

1 spotkanie / 25.06.2022 godz. 20:00

2 spotkanie / 7.07.2022 godz. 20:00

3 spotkanie / 9.07.2022 godz. 20:00

4 spotkanie / 16.07.2022 godz. 20:00

Zapisy video 4 warsztatów będą udostępnianie na stronie warsztatów każdorazowo po naszym spotkaniu i znajdziesz je na swoim koncie na stronie www.justynaczekaj.pl.

 

Wykupując swój udział w warsztatach otrzymujesz dostęp do materiałów przez okres 5 lat, a ćwiczenia, które będą dołączone do każdych warsztatów, będziesz mogła pobrać na swój komputer lub telefon.