Czasami jest tak, że nie wierzymy w siebie, ani też w nasze szczęśliwe życie. Nie potrafimy zobaczyć tego, że mamy wiele możliwości rozwoju oraz zaspokojenia naszych pragnień. Powodów takiego stanu rzeczy może być wiele. Często powodem tego jest nasze wychowane oraz to jak nasi rodzice postrzegali nas i jak funkcjonowali w życiu. Jeżeli brakowało nam ze strony najbliższych nam osób akceptacji, wsparcia i miłości, wtedy ten brak jest najczęściej widoczny w naszym życiu dorosłym. Może pokazywać się na wiele sposobów: brak wiary w siebie, brak poczucia wartości, życie dla innych i według ich oczekiwań.

Niezależnie od tego, jaki jest powód dla którego nie widzisz w sobie wewnętrznej mocy i siły oraz swoich mocnych stron i talentów chcę Ci pomóc w odkryciu samej siebie.

Moją pasja jest wspieranie kobiet w ich rozwoju, odkrywaniu swojego potencjału i wprowadzaniu zmian, które wpłyną na to, jak widzą siebie i otaczający je świat. Zależy mi na tym, aby kobiety przestały umniejszać temu kim są i z odwagą oraz pasją dzieliły się ze światem swoimi talentami.

Każda z nas ma w sobie coś wyjątkowego i cudownego. Dlatego zapraszam Cię w podróż, która pomoże Tobie odkryć te wartości i talenty oraz mocne strony. Ta podróż spowoduje, że zaczniesz pielęgnować w sobie wewnętrzną siłę, która będzie Cię wspierać i prowadzić w odkrywaniu siebie.

Kiedy wierzymy w swoją wartość niezależnie od tego, jakie są nasze osiągnięcia i status społeczny nasze życiu ulega ogromnej transformacji, ponieważ emanuje z nas wewnętrzny spokój i pewność, że mamy prawo do miłości, akceptacji oraz eksplorowania i zaspokajania naszych potrzeb. Staje się to dla nas czymś oczywistym i naturalnym. To powoduje, że stawiamy granice z lekkością i bez poczucia winy oraz wstydu. Jeżeli widzimy w sobie wartość to wierzymy również w to, że mamy prawo do życia w obfitości w każdym aspekcie naszego życia i realizujemy te pragnienia.

Pracując z kursem online MASZ W SOBIE MOC:

Wzmocnisz swoje poczucie wartości i dowiesz się, jakie umiejętności są kluczowe do jego wzmacniania

Dasz sobie prawo do zaspokajania swoich potrzeb i pragnień

Rozpoznasz swoje mocne strony i talenty

Odbudujesz swoją pewność siebie i wiarę w swoje możliwości

Nauczysz się patrzeć na siebie z akceptacją i zrozumieniem

Zaczniesz dostrzegać życiowe możliwości i widzieć opcje ich realizacji

Kurs MASZ W SOBIE MOC to:

2 nagrania video

2 obszerne zestawy ćwiczeń, które zaproszą Cię do refleksji i wewnętrznej przemiany

Medytacja, która każdego dnia będzie wzmacniać Ciebie i wspierać nowe przekonania

Wykupując kurs otrzymujesz dostęp na 5 lat.

Pamiętaj, że możesz skorzystać z płatności PayPo.

UWAGA! Wszystkie materiały związane z kursem będą dostępne od 25 października 2022.