Ten kurs online jest połączeniem 3 spotkań na żywo, 3 nagranych wcześniej wideo oraz medytacji.

Zapraszam Cię w podróż podczas, której będziesz odkrywać to kim naprawdę jesteś poprzez tworzenie więzi ze swoim wewnętrznym dzieckiem i budowanie postawy wewnętrznego rodzica, który jest opiekuńczy, empatyczny i wrażliwy.

Ten kurs wesprze Cię w leczeniu ran, które są rezultatem dorastania z niedojrzałymi emocjonalnie rodzicami. Będziesz zmieniać swoje schematy zachowań oraz negatywne przekonania.

Dzięki wizualizacjom, które przejdziesz podczas spotkań live oraz ćwiczeniom uznasz w sobie nieuleczone wspomnienia i doświadczenia. To pomoże Tobie wzmocnić się i pokochać siebie.

Otrzymasz narzędzia, ćwiczenia, medytację oraz moje osobiste wsparcie podczas naszych spotkań na żywo. Te spotkania są bardzo ważne, będzie przestrzeń na zadanie pytań, osobiste refleksje i dzielenie się doświadczeniami.

Ten kurs jest zaproszeniem do…

Zaleczenia ran i uwolnienia zakotwiczonych w podświadomości emocji. Jest to również zaproszenie do wyrażenia emocji, które od lat drzemią w Twoim wnętrzu. To czego doświadczysz pomoże Tobie w otwarciu serca i uznaniu swojego leczenia jako priorytetu.

 

 

Podczas naszych wspólnych warsztatów online na żywo, które odbywają się z tygodniowym odstępem otrzymasz wiedza, przejdziesz proces oraz będziesz mieć możliwość zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi uczestnikami.

Nasze dzieciństwo i okres dorastania są często pozbawione właściwych wzorców. Co owocuje tym, że:

Nie wiemy jak być dla siebie kochającą i dobrą

Nie wiemy jak budować w sobie wewnętrzny wspierający dialog

Nie umiemy czuć się bezpiecznie

Nie akceptujemy siebie

Porzucamy siebie

Nie wiemy czym jest bezpieczna bliskość

Czujemy się nie widziane

Nie wiemy czym jest zdrowa autonomia

Nie potrafimy ufać albo ufamy zbyt mocno

Nie ufamy swoim emocjom i odczuciom

Boimy się

Towarzyszy nam toksyczny wstyd

Brak nam wiary w to, że poradzimy sobie i że to kim jesteśmy jest wystarczające

Nie umiemy marzyć albo nie realizujemy naszych marzeń

Wątpimy w siebie

Nie umiemy stawiać granic

Brak nam wiary w siebie

Nie widzimy swojego potencjału

Nie potrafimy zadbać o siebie

Gonimy za perfekcją

Nie ma w naszym życiu obfitości

Brak nam współczucia do siebie

Jeżeli rozpoznajesz siebie w wielu powyższych zdaniach to prawdopodobnie Twoje wewnętrzne dziecko jest zranione i nie czuje się kochane i zaopiekowanie.

Wewnętrzne dziecko żyje w każdej z nas, jednak nie zawsze to czego doświadczamy w dzieciństwie powoduje, że wiemy jak mamy się zaopiekować sobą w dorosłości i być dla siebie ostoją, wsparciem i najwierniejszą przyjaciółką.

Każda z nas może wrócić do dzieciństwa i zacząć od początku. Bycie swoim wewnętrznym rodzicem oznacza, że damy sobie wszystko to, czego nie dostałyśmy w przeszłości od naszych rodziców. Bycie swoim wewnętrznym rodzicem to nauka dawania temu dziecku w nas miłości, szacunku, godności do którego miało prawo.

Kochający i dojrzali rodzice uczą nas wielu umiejętności, które pozwalają nam na zatroszczenie się o siebie i zaspokojenie naszych emocjonalnych i fizycznych potrzeb.

TE UMIEJĘTNOŚCI TO:

Miłość i szacunek

Wiara w siebie i pewność siebie

Radzenie sobie z emocjami

Dobre umiejętności komunikacyjne

Poprzez wizualizacje i budowanie nowej świadomości nauczysz się kontaktować z młodszymi częściami Ciebie, tymi które potrzebują leczenia i wsparcia. Nauczysz się rozpoznawać potrzeby swojego wewnętrznego dziecka i siebie dorosłej.

Wykorzystując swoją wrażliwość, otwartość i nową świadomość nauczysz się odszukiwać odrzucone przez siebie w przeszłości części siebie i łączenia ich ze sobą w całość. Co zaowocuje poczuciem jedności w ciele, duchu i umyśle.

Nauczysz się dawać sobie wsparcie w trudnych momentach, kiedy przepełni Cię lęk, bezsilność, poczucie bycia ofiarą i brak kontroli.

Podczas pierwszego spotkania tworzymy bazę do dalszej pracy i samopoznania. Nawiązywanie relacji z wewnętrznym dzieckiem i budowanie naszej autentyczności oparte jest na naszych umiejętnościach poradzenia sobie z emocjami. Podczas naszego pierwszego spotkania pochylimy się nad przeszłością i tym jak ukształtowała się Twoja relacja z tym, co czujesz i czego pragniesz. Rozpoznasz emocje, których unikasz i dowiesz się co możesz zrobić, aby zmienić sposób podchodzenia do nich w taki sposób.

Nasze trudne doświadczenia z dzieciństwa powodują, że czujemy się zagubione, zranione, zależne i samotne w naszych relacjach. Poprzez wejście w świat wewnętrznego dziecka, budowanie zaufania oraz poznanie tego dziecka, nastolatki, czy młodej kobiety uczymy się odzyskiwać tych utraconych części. Co owocuje poczuciem pełni i autentyczności. Podczas tego spotkania będę Cię mobilizować do spojrzenia do Twojego wnętrza i rozpoznania niezaspokojonych potrzeb wewnętrznego dziecka oraz zaproszenia go do Twojego serca, które stanie się dla niego bezpieczną przystanią. Przeprowadzę Cię przez wizualizację podczas, której spotkasz się z Twoim wewnętrznym dzieckiem i nawiążesz z nim relację. Podczas tego spotkania będziemy również wzmacniać poczucie bezpieczeństwa i formować wzmacniające przekonania po to, aby odzyskać radość i zaufanie do życia.

Kiedy rodzimy się jesteśmy idealne i kompletne. Jednak w procesie dorastania i wychowania zapominamy o tym. Ten kurs daje Ci narzędzia do powrotu do siebie prawdziwej. Podczas naszego ostatniego spotkania będziesz integrować to wszystko czego doświadczyłaś w kursie i co odkryłaś w sobie. To spotkanie wesprze Cię również we wzmocnieniu współczucia do siebie i miłości, które dodadzą Ci skrzydeł. Stworzysz też obraz swojego idealnego wewnętrznego rodzica, który będzie miał te cechy, których Ty najbardziej potrzebujesz.

W CENIE KURSU ZAWARTE SĄ:

3 spotkania warsztatowe na żywo (każde spotkanie to 120 minut) podczas każdego spotkania doświadczysz wizualizacji

3 nagrane wideo

3 zestawy ćwiczeń

Medytacja

SPOTKANIA BĘDĄ OSBYWAŁY SIĘ W ODSTĘPACH TYGODNIOWYCH

Spotykać się będziemy co sobotę o godzinie 20.00.

 

Do tego celu użyjemy platformę Clickmeeting, a link do pokoju webinarowego otrzymasz w mailu przed wydarzeniem na 1 dzień przed wydarzeniem.

TERMINY SPOTKAŃ:

1 spotkanie / 1 kwietnia 2023 godz. 20:00

2 spotkanie / 8 kwietnia 2023 godz. 20:00

3 spotkanie / 15 kwietnia 2023 godz. 20:00

Zapisy video 3 spotkań na żywo będą udostępnianie na stronie warsztatów każdorazowo po naszym spotkaniu i znajdziesz je na swoim koncie na stronie www.justynaczekaj.pl.

 

Wykupując swój udział w warsztatach otrzymujesz dostęp do materiałów przez okres 5 lat, a ćwiczenia, które będą dołączone do każdych spotkań na żywo, będziesz mogła pobrać na swój komputer lub telefon.