W tym roku święta będą wyjątkowe. Wszystko za sprawą podchoinkowych niespodzianek jakie dla Ciebie przygotowałam.  Już od teraz, aż do końca roku, masz możliwość zakupić w Wilczym Sklepie produkty cyfrowe o 40% taniej. Możesz także wykupić abonament na Wilcze Stado ze zniżką 30%. Jest też opcja zakupu konsultacji online ze mną o 20% taniej. Zaś dla osób, które lubią otaczać się pięknem, mam specjalny rabat (10%) na całą kolekcję mojej autorskiej biżuterii HANA MANA.

 

Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej. Udanych zakupów.

Zaczynamy od mojej autorskiej biżuterii HANA MANA, którą tworzę wraz z moją córką. Jeśli chcesz zaprosić do swojego życia pozytywną moc kamieni naturalnych, zapewne znajdziesz coś dla siebie. Możesz też dokonać zakupu i obdarować kogoś, kogo lubisz 🙂

 

Wpisz proszę kod rabatowy „CHOINKA10”, by obniżyć dowolny element kolekcji o 10%. Oczywiście możesz wybrać kilka produktów.

AUTORSKA BIŻUTERIA – HANA MANA

Poniżej znajdziesz listę produktów cyfrowych, które są objęte są promocją. Myślę, że jest z czego wybierać.

 

Wpisz proszę kod rabatowy „CHOINKA40”, a cena dowolnego produktu cyfrowego spadnie o 40% w dół. Oczywiście możesz wybrać kilka produktów, by zyskać więcej.

 

Nic Cię nie ogranicza, poza ilością kodów do wykorzystania. Przygotowałam ich 100.

WILCZE STADO to platforma rozwojowa, którą tworzę od ponad dwóch lat. Znajdziesz w niej materiały wideo, workbooki, medytacje i podcasty na różne tematy. Dostęp do nich możesz uzyskać wykupując abonament na okres miesiąca, trzech, sześciu lub dwunastu.

 

Wpisując kod rabatowy „CHOINKA30”, cena dowolnego abonamentu spadnie o 30%.

 

Takich kodów rabatowych przygotowałam 50.

WILCZE STADO – PLATFORMA ROZWOJU

Konsultacje online to bardzo efektywny sposób pracy ze swoimi wewnętrznymi wyzwaniami. Wiele moich klientek zrobiło duże postępy już po kilkunastu spotkaniach. Jeśli więc kiedykolwiek myślałaś o podjęciu pracy ze mną, to teraz jest ku temu idealna okazja.

 

Aby z niej skorzystać wpisz proszę kod rabatowy „CHOINKA20”, a cena pojedynczej konsultacji czy pakietu, spadnie o 20%. Przy zakupie kilku pakietów w grę wchodzą spore oszczędności.

 

Z racji ograniczeń czasowych, mogę zaproponować jedynie 20 kodów na konsultacje. Mam nadzieję, że już wkrótce się zobaczymy i usłyszymy 🙂

KONSULTACJE ONLINE