Zapraszam Cię na rozmowę ze mną jeżeli czujesz w sobie gotowość do zmiany i odbudowania siebie. Pomagam kobietom, które dorastały w toksycznych domach oraz tym które żyły w toksycznej relacji.

Toksyczne środowisko zostawia ślad na naszej psychice, ciele i duszy. Korzystając ze swojego doświadczenia i zgromadzonej wiedzy jestem gotowa Ci pomóc. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie mam przygotowanie do pracy z Tobą zapraszam Cię do zakładki „Poznaj mnie”.

Pracując ze mną zrozumiesz dlaczego nie czujesz swoich emocji, dowiesz się, które z emocji blokujesz i jakich mechanizmów do tego używasz. Nauczysz się pracy z emocjami dzięki której, nawiążesz relację ze swoim ciałem.

Rozpoznasz również swoje zachowania, które są schematami z dzieciństwa. Te schematy pozwoliły Ci na przetrwanie, jednak dziś są dla Ciebie szkodliwe i powodują, że nie potrafisz zadbać o siebie i swoje potrzeby.

Podczas naszych spotkań nawiążesz również relację ze swoim wewnętrznym dzieckiem po to, aby zrozumieć co przeżyłaś i jak się czułaś w dzieciństwie. Będzie to przestrzeń do opłakania tego co się wydarzyła i przejścia procesu żałoby. Dzięki temu nauczysz się bycia dla siebie wewnętrznym rodzicem, który jest wyrozumiały i kochający. Ta przemiana zaowocuje tym, że dotychczas krytyczny, osądzający i wymagający głos stanie się ciepły i opiekuńczy. Co zmieni Twoje podejście do siebie samej. Zrozumiesz i poczujesz czym jest miłość do siebie, samo-współczucie, podążanie za swoi potrzebami oraz stawianie granic. Co więcej ta przemiana pozwoli Tobie na realizację Twoim marzeń i celów życiowych.

Zapraszam Cię do pracy jeżeli:

Nie masz kontaktu z emocjami, nie rozumiesz swoich emocji i nie wiesz jak poradzić sobie z tym co czujesz. Co może przejawiać się jako stany lękowe, brak energii do życia, uczucie pustki i braku sensu życia

Żyjesz w toksycznej relacji i nie potrafisz z niej odejść

Nie masz poczucia władnej wartości i często porównujesz się z innymi

Nie znasz swoich potrzeb oraz marzeń i przedkładasz dobro innych nad swoje

Nie stawiasz granic

Czujesz, że Twoje życie to ciągłe powielanie szkodliwych schematów

Tkwisz w pracy, która nie daje Ci poczucia spełnienia i radości

Masz poczucie, że powinnaś coś zmienić w relacji z dziećmi, jednak nie wiesz co

Podczas sesji otrzymasz ode mnie wsparcie, empatię, zrozumienie i akceptację. Odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości tak, abyś jeszcze głębiej mogła odróżnić to, co jest programem, a co prawdą o Tobie. Jeżeli będziesz tego potrzebowała podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem, tak abyś mogła wykorzystać je w swoim życiu. Będzie to przestrzeń dla Ciebie, w której będziesz mogła otworzyć się i powiedzieć o tym, co czujesz i co przeżyłaś.

Dzięki temu dotrzemy do powodów dla, których w Twoim życiu brakuje harmonii i równowagi. Nauczysz się procesowania emocji i uwalniania ich z ciała, dzięki temu będziesz mogła pracować ze sobą w domu. Co więcej sesja będzie dostosowana do Twoich potrzeb. Otrzymasz ode mnie wiele materiałów pdf oraz medytację, które wzbogacą Twoją codzienną praktykę i pozwolą Tobie na pracę między naszymi spotkaniami.