Droga Wilczyco zapraszam Cię do Strefy Prezentów. Wybierz co dla Ciebie najlepsze 🙂

Tak jak wspominałam każda Wilczyca biorąca udział w urodzinach WILCZYCĄ BYĆ otrzyma dostęp do WILCZEGO STADA w prezencie na całe 30 dni. Jeśli nie wykupiłaś wcześniej dostępu do WILCZEGO STADA, proszę kliknij w miniaturkę produktu poniżej i podczas procedury zakupu wpisz kod „urodziny_wilcze_stado_86975214”. System obniży Tobie cenę do 0 zł 🙂

Te z Was, które mają już wykupione WILCZE STADO na 6 lub 12 miesięcy, otrzymają dodatkowy miesiąc w prezencie automatycznie 🙂

Aby skorzystać z wyjątkowej oferty urodzinowej na Warsztaty Online „Tajemnice Szczęśliwego Związku” kliknij w miniaturę produktu i dokonaj zakupu. Proszę pamiętaj, że urodzinowa obniżka ceny jest aktualna do 1 czerwca (do godz. 24.00).

Pakiet nr 1 stworzyłam z myślą o tych Wilczycach, które chcą spróbować pracy ze mną 1:1 oraz rozpocząć indywidualną drogę do skutecznego stawiania granic. Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, kliknij w miniaturę produktu i dokonaj zakupu. Proszę pamiętaj, że urodzinowa obniżka ceny jest aktualna do 1 czerwca (do godz. 24.00).

Ten wyjątkowy Pakiet składa się z:

• 60. minutowej sesji online (wartość 290 PLN)
• dowolnego pakietu medytacji (wartość 125 PLN, wskaż, na którym Tobie zależy w uwagach do zamówienia)

• Kursu Online „Stawiam Granice – Czyli jak zadbać o siebie” (wartość 390 PLN)

UWAGA! W sprzedaży jest tylko 10 takich pakietów!

Pakiet nr 2 powstał z myślą o Wilczycach, które chcą spróbować pracy ze mną 1:1 oraz rozpocząć indywidualną podróż w kierunku zrozumienia emocji. Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, kliknij w miniaturę produktu i dokonaj zakupu. Proszę pamiętaj, że urodzinowa obniżka ceny jest aktualna do 1 czerwca (do godz. 24.00).

Ten wyjątkowy Pakiet składa się z:

• 60. minutowej sesji online (wartość 290 PLN)
• dowolnego pakietu medytacji (wartość 125 PLN, wskaż, na którym Tobie zależy w uwagach do zamówienia)

• Kursu Online „Poznaj swoje emocje – Sekret życia w równowadze” (wartość 390 PLN)

UWAGA! W sprzedaży jest tylko 10 takich pakietów!

Przyznaję, że długo czekałam na to, aby w Wilczycowym Sklepie pojawił się jakiś fizyczny produkt. Taki, który mogłabyś używać na co dzień, i który w dyskretny sposób przypominałby Tobie o tym, że nie jesteś sama w tej drodze.

Aby przypominał Tobie, że jest nas więcej i że należysz do WILCZEGO STADA!

Jeśli zamówisz ją do 1 czerwca do godz. 24.00, to jako bonus otrzymasz ode mnie Warsztaty Online „Tajemnice Szczęśliwego Związku”.