Zapraszam Cię na bezpłatne warsztaty online „ODKRYJ SWOJE MOCNE STRONY”.

Spotykamy się 31.07.2022 o godzinie 20.00

Jeżeli chcesz działać, czuć wdzięczność i swoją siłę to bardzo ważne jest okrywie tego kim jesteś naprawdę.

 

 

Często dorastając, wchodząc w relacje albo też pod wpływem innych okoliczności życiowych zapominamy kim jesteśmy naprawdę i jakie są nasze mocne strony, pasje i marzenia.

 

 

Zapraszam Cię na kolejne warsztaty podczas, których odkryjesz samą siebie i wzmocnisz świadomość swoich mocnych stron. A to prosta droga do tego, aby działać i budować swoją niezależność i autentyczne życie.

 

 

Znając nasze mocne strony możemy odkryć swój potencjał.

 

 

Podczas warsztatów poznasz i dowiesz się:
• 7 sposób na rozpoznanie swoich mocnych stron.
• jak wprowadzić Twoje mocne strony w życie
• co blokuje Cię przed zobaczeniem Twoich mocnych stron i talentów

 

 

 

Po warsztatach odbędzie się sesja pytań.

 

 

Otrzymasz również pięknie opracowany materiał podsumowujący warsztaty.

 

 

Czas trwania 90 minut

 

 

Do zobaczenia

Justyna

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

    UWAGA! Tylko w przypadku wyrażenia zgody na kontakt mailowy (zaznaczone wszystkie checkboxy powyżej), otrzymasz e-mail z linkiem do miejsca w którym transmitowane będą Warsztaty Online.