Zapraszam Cię na spotkanie online „ODNALEŹĆ SIEBIE – JAK ULECZYĆ POCZUCIE ZAGUBIENIA”.

Spotykamy się w środę, 21.06.2023 o godz. 20.00

Podczas warsztatów będziemy pracować nad poczuciem zagubienia w naszym życiu i tego, co możemy dla siebie zrobić, aby się odnaleźć.

Poruszę temat traumy i leczenia oraz tego, co jest nam potrzebne, aby budować w naszym wnętrzu połączenie ze sobą – co tak naprawdę łączymy i dlaczego jest to tak ważne.

Celem tych warsztatów jest nazwanie tego, co jest nam potrzebne do tego, aby poczuć się CAŁOŚCIĄ.

Chciałabym również, aby uczestnictwo w tych warsztatach pomogło Ci w budowaniu poczucia wewnętrznego zadowolenia i spokoju, które jest tak obce, kiedy doświadczyliśmy w naszym życiu trudnych i raniących relacji i zawiedliśmy się na drugim człowieku.

Dlaczego uważam, że są to ważne warsztaty – ponieważ bez uleczenia naszego wnętrza i zbudowania zdrowych i stabilnych fundamentów – nie jesteśmy w stanie czuć i doświadczać życiowego dobrostanu i obfitości w naszym życiu na różnych poziomach (w związku, przyjaźni, rodzicielstwie, zawodowo i finansowo).

To wyjątkowe spotkanie, ponieważ mam dla Ciebie prezent z okazji moich urodzin 🙂

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

    UWAGA! Tylko w przypadku wyrażenia zgody na kontakt mailowy (zaznaczone wszystkie checkboxy powyżej), otrzymasz e-mail z linkiem do miejsca w którym transmitowane będą Warsztaty Online.