Poznaj sposób w jaki odkryłam swoją kobiecość i zaczęłam żyć w równowadze i wewnętrznej harmonii.
To metoda, która działa niezależnie od tego, w jakim momencie życia jesteś…

Większość kobiet myśli, że inni dadzą im szczęście i miłość, gdy one będą spełniać ich oczekiwania.

Niosą to przekonanie od dzieciństwa, aż po dorosłe życie, powielają te same schematy. To przekłada się na brak szczęścia w relacjach, poczucie bycia wykorzystywaną i nieważną.

Zadam Ci jedno pytanie:
Czy rzeczywiście chciałabyś poczuć, jak cudownie jest być widzianą, słyszaną i docenianą w relacji?

Jestem przekonana, że wielokrotnie podjęłaś próbę zmiany swojego życia, stawiania granic i zawalczenia o swoje potrzeby. Myślę, że po wszystkim czułaś się ciężko, miałaś poczucie winy i wiele wątpliwości . Mam rację?

 

Sprawdź co możesz zrobić, aby poczuć się bezpiecznie, kiedy mówisz o swoich potrzebach, emocjach i pragnieniach. Dowiedź się, jak możesz pogodzić w sobie wrażliwość i dojrzałość oraz siłę.

Moje klientki dzięki integracji swojej osobowości, tego co w nich kobiecego i męskiego doświadczają nowej jakości życia. Cieszą się zdrowymi relacjami, w których są widziane i słyszane, a ich potrzeby są równie ważne, jak potrzeby drugiej strony. Realizują się w życiu, bez ciągłego obwiniania się i gonitwy myśli. Dzięki zmianie potrafią powiedzieć, a przede wszystkim ucieleśnić zdanie: „Jestem ważna i wartościowa taka jaka jestem.”

Wiem, że ta metoda działa, ponieważ przez ostatnie siedem lat przeprowadziłam przez ten proces setki kobiet, które zmieniły swoje życie i postawiły na siebie. Co spowodowało, że ich życie zmieniło się nie do poznania.

Nazywam się Justyna Czekaj jestem coachem. Od 7 lat wspieram kobiety w wewnętrznej przemianie, która prowadzi przez tworzenie ciepłej i pełnej miłości relacji z wewnętrznym dzieckiem oraz wewnętrznym rodzicem. Dzięki temu nasza relacja z samą sobą oparta jest na połączeniu mądrości ciała, umysłu i ducha. Czerpiemy z naszych emocji, intuicji i odkrywamy nieuświadomione rany i schematy, które kierują naszym życiem, po to, aby je uleczyć i przetransformować na to, co służy i wspiera.

Kilka lat temu gdy zaczęłam się dzielić swoją przemianą w nagraniach oraz na blogu, moja historia stała się inspiracją dla innych kobiet. Wiele z nich chodziło przez lata na terapię, która nie przynosiła pożądanych efektów – nadal powielały schematy z przeszłości, nie stawiały granic, nie dbały o swoje potrzeby, nie wyrażały tego, co czuły. Pozwalały innym na to, aby decydowali za nie.

Wtedy zrozumiałam, że chcę pomagać innym kobietom w ich zmianie.

Dzięki temu, że osiem lat temu podjęłam decyzję o zmianie i stworzyłam projekt Wilczycą Być, a moje życie zmieniło się o 180 stopni. Przez te osiem lat ukończyłam ponad dwadzieścia kursów psychologicznych (głównie specjalistów z USA), pracowałam z wieloma terapeutami i poznawałam rozmaite nurty psychologiczne, próbując odnaleźć to, co jest najważniejsze w odbudowaniu swojej autentyczności, jeżeli w naszej przeszłości zostałyśmy zranione i nie pozwolono nam na wyrażanie siebie.

Moja ścieżka to wiele lat rozwoju osobistego i mnóstwo pieniędzy, które w ten proces zaangażowałam.
Dziś jestem w szczęśliwym związku, mam pracę marzeń i otaczam się wspierającymi ludźmi. Jestem spełnioną mamą dwójki dorosłych dzieci.
Dzięki moim doświadczeniom, Twoja droga może być łatwiejsza i krótsza.
Właśnie po to stworzyłam nowe warsztaty stacjonarne.
Warsztaty stacjonarne „Kobieta - Przebudzenie wewnętrznej mocy” są dla Ciebie, jeżeli:
Wiesz dużo ale nie ma to odzwierciedlenia w Twoim życiu
Nie czujesz spełnienia, ciepła i zrozumienia w relacjach, nie tylko w partnerskiej
Czujesz się samotna i nierozumiana
Chcesz odpuścić życie według oczekiwań innych
Kobiecość jest niebezpieczna
Jesteś zmęczona dźwiganiem za innych i ciągłym staraniem
Warsztaty zdecydowanie nie są dla Ciebie, jeżeli:
Nie jesteś gotowa zaangażować się w proces leczenia
Nie chcesz nic zmieniać w swoim życiu
Wolisz dbać o szczęście innych niż o swoje
Moim celem jest, byś po tych warsztatach mogła powiedzieć:
Wiem czym jest miłość do siebie i jestem zaangażowana we wprowadzanie jej do mojego życia
Wiem już, co mam zrobić i w jakim kierunku idę
Cudownie i bezpiecznie jest być kobietą
Moje emocje są moją siłą
Wiem, jak dbać o siebie
Podsumowując oto, co otrzymasz ode mnie:
Warsztaty stacjonarne w małej grupie kobiet (maksymalnie 30 osób). Czas trwania: pk. 6h
Doświadczysz trzech wizualizacji, które otrzymasz w formie nagrania mp3 i będziesz mogła je wykorzystywać w domu
Otrzymasz również zestaw ćwiczeń, które przeprowadzą Cię przez 6 etapów nad którymi będziemy pracować.
Ale to nie wszystko. Mam dla Ciebie coś jeszcze!

Jeśli wykupisz udział w warsztatach stacjonarnych zyskasz dodatkowo kilka wartościowych dodatków:

Bonus 1

Roczny dostęp do Wilczego Stada – platformy rozwoju osobistego, który otrzymasz po opłaceniu Twojego udziału w warsztatach. Więcej na temat Wilczego Stada możesz przeczytać TUTAJ o wartości = 450zł

Bonus 2

Zestaw medytacji „Praca z emocjami”, to zestaw 5 medytacji który otrzymasz po opłaceniu warsztatów o wartości = 125zł

Bonus 3

Dodatkowe spotkanie LIVE tydzień po warsztatach, które odbędzie się platformie webinarowej o wartości = 250zł

Bonus 4

Indywidualną sesję online (60 minut) ze mną, której wartość jest równa 290zł. Możesz ją wykorzystać w dowolnym momencie.
Całość tego zestawu jest warta 2.050zł
Ty zapłacisz za to wszystko jedynie 890 zł
Zaoszczędzisz w ten sposób 1.160zł
Podczas warsztatów otrzymasz kawę, herbatę, wodę, soki i przekąski
OTO OPINIE UCZESTNICZEK MOICH POPRZEDNICH WARSZTATÓW:
Justyno, chciałabym jeszcze raz bardzo podziękować za wczorajsze warsztaty. Materiały (pytania i odpowiedzi na nie) i rozmowy były bardzo pomocne i dają sporo do myślenia. Zamierzam wcielić w życie regularne ćwiczenia, choć wiem, że jeszcze duuużo pracy przede mną 🙂 Wszystkiego dobrego i serdecznie pozdrawiam.
Magda

Magda

Wspaniałe miejsce, doskonała organizacja, program warsztatów trafiony "w punkt". Każda z nas usiłuje intuicyjnie, na swój sposób "złapać równowagę" w życiu. To spotkanie pomogło uporządkować wiele spraw. Zrozumiałam m.in., że moja pogoń za nieustannym rozwojem intelektualnym jest sposobem na zagłuszenie emocji i odbywa się także kosztem mojego ciała. Dziękuję Tobie i Wam Wszystkie Wilczyce, które przybyłyście na to spotkanie. Do zobaczenia 🙂
Agnieszka

Agnieszka

Dziękuję z całego serca za warsztaty w Katowicach. Wniosłaś wiele, warto było i wierzę, że nie ostatni raz się spotkałyśmy. Dziękuję za Twój list, za słowa w nim zawarte. Robię codziennie ćwiczenia, które dałaś, koło emocji -bardzo pomocne. Jesteś świetna, tak trzymaj. I wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twoich najbliższych. Przytulam Cię mocno, Pa.
Iwona

Iwona

Witaj Justynko,bardzo się cieszę z warsztatów i z poznania Ciebie. Ten czas spędzony razem był dla mnie bardzo wartościowy. Będę uważnie słuchać i oglądać Twoje kolejne filmiki, a także nowe warsztaty!!!!
Wioletta

Wioletta

Dziękuję za Twoja pracę i chęć dzielenia się i wspierania innych ludzi w dochodzeniu do wolności 🙂 czuję ogromną wdzięczność i za warsztaty i medytację. Zrobiłam ją dziś i jakby bardziej dotarła do mnie jej moc. To fantastyczne! Od naszego spotkania jestem bardziej uważna i zapisuję emocje,które zauważam. Pracuję z kołem emocji.Jestem bezpieczna, mam prawo czuć to, co czuję 🙂
Basia

Basia

Warsztaty dla mnie były super. Bardzo serdecznie Ci dziękuję,że umożliwiłaś mi odblokować to co we mnie siedziało negatywnego. Sporo ze mnie zeszło,ale żeby zeszło tak całkiem to jeszcze trzeba czasu. Super było Cię poznać. To co teraz czuję,mogę przyrównać do kontenera i gruzu. Jednym cięciem zburzyłaś te negatywne emocje u mnie, mi pozostaje ten gruz po sobie posprzątać napełnić kontener i go wywieźć. Jestem bardzo zadowolona z tych warsztatów,mam nadzieję,że jeszcze się zobaczymy. Dzięki za wszystko. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia.
Ewelina

Ewelina

Jednodniowy warsztat Sekret Życia w Równowadze pojawił się w moim życiu w momencie, w którym bardzo tego potrzebowałam. Justyna przygotowała go bardzo starannie i profesjonalnie, w oparciu o długi okres przygotowań i pozyskiwania wiedzy. Stworzyła dyskretną, bezpieczną i przytulną, wręcz rodzinną atmosferę, która podczas takich warsztatów jest niezmiernie istotna. Wyszukała przepiękne miejsce, przyniosła wysokiej jakości materiały, zapewniła owoce, doskonałą prawdziwą kawę i spacer połączony z obiadem. Otrzymałyśmy od Justyny materiały do długoterminowego kontynuowania pracy nad sobą w domu. Czułam się dopieszczona i jestem po dużym wrażeniem! Solidna robota! Justyno, dziękuję!
Monia

Monia

Ciszę się ,że mogłam uczestniczyć w Tych warsztatach .Od dawna oglądam Twoje filmy, jak również czytam Twojego bloga i dlatego bardzo chciałam Cię poznać osobiście. Jesteś dla mnie ogromną inspiracją i motywacją do zmian, choć ja tak naprawdę jestem dopiero na początku drogi w tym kierunku. Wszystkie materiały, które od Ciebie otrzymałam są dla mnie bardzo cenne, w dalszej pracy nad sobą. Z pewnością jeszcze będę chciała skorzystać z Twojej pomocy. Cieszę się, że mogłam Cię poznać. Pozdrawiam serdecznie
Kasia

Kasia

ZRÓB PIERWSZY KROK! KUP UDZIAŁ W WARSZTATACH I CIESZ SIĘ SWOIMI BONUSAMI JUŻ TERAZ!