Zapraszam Cię na bezpłatne warsztaty online „STWÓRZ PLAN I DZIAŁAJ”.

Spotykamy się 7.08.2022 o godzinie 20.00

Zapraszam Cię na kolejne warsztaty podczas, których będę motywować Cię do spojrzenia w głąb Twojego oporu przed zmianą i wejścia w działanie. Bycie pasywną to często skutek dorastania w domu, gdzie nie było zrozumienia i miłości. Domów DDD, czy DDA ale nie tylko. Boimy się zmiany i wyjścia ze strefy komfortu jeżeli nie czujemy się zbudowane i silne u podstawy, nie wierzymy, że damy radę, czy mamy prawo do dobrostanu.

 

 

Podczas tych warsztatów chcę Ci pomóc w stworzeniu planu działania.

 

To nie wszystko, podczas warsztatów dowiesz się również tego, co pomoże Tobie we wprowadzenie tego planu w życie.

 

 

Po warsztatach odbędzie się sesja pytań.

 

 

Otrzymasz również pięknie opracowany materiał podsumowujący warsztaty.

 

 

Czas trwania 90 minut

 

 

Do zobaczenia

Justyna

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

    UWAGA! Tylko w przypadku wyrażenia zgody na kontakt mailowy (zaznaczone wszystkie checkboxy powyżej), otrzymasz e-mail z linkiem do miejsca w którym transmitowane będą Warsztaty Online.