Żyłaś w rodzinie w której nie czujesz się kochana i widziana, gdzie brak jest emocjonalnej bliskości powoduje, ze tworzymy wiele schematów, które pomagają nam przetrwać. To samo dotyczy również przeżytej traumy w dzieciństwie i wieku nastoletnim.

 

Jeżeli czujesz, że w dorosłości powtarzasz schematy, które powodują, że jesteś nieszczęśliwa i nie możesz ruszyć z miejsca albo też masz poczucie, że nie wiesz czym jest życie poza tym co przeżyłaś zapraszam Cię na bezpłatne warsztaty online „UWOLNIJ SIĘ OD SCHEMATÓW Z PRZESZŁOŚCI I ŻYJ PEŁNIĄ”

Spotykamy się 10.11.2022 o godzinie 20.00

Od ponad 7 lat pracuję z kobietami wspierając je w ich wewnętrznej przemianie. Ogromną radością jest dla mnie obserwowanie tego, jak życie tych osób zmienia się i odzwierciedla to, co wydarzyło się w ich wnętrzu. Dziś przychodzę do Ciebie wierząc, że podczas tych warsztatów możesz wzmocnić się i dotrzeć do blokad, które stoją na Twojej drodze do spełnienia.

 

Zdaję sobie sprawę, że możesz już od lat próbować pozbyć się swoich schematów z przeszłości i nie czuć, czy doświadczać rezultatów na które czekasz i których chcesz w swoim życiu. Chcę Ci powiedzieć, ze ta zmiana wymaga od nas oczyszczenie naszej przestrzeni oraz naszego wnętrza z przeszłych emocji i traum. Jeżeli czujesz zniecierpliwienie i niepokój – doskonale Cię rozumiem – przez lata poszukiwałam dla siebie rozwiązań i nie wiedziałam co mogę zrobić, jednocześnie próbując wielu rozwiązań.

 

Wierzę, że to nasze spotkanie będzie dla Ciebie wspierającym doświadczeniem i pomoże Tobie odnaleźć głębszy sens, a przede wszystkim spokój.

 

Podczas warsztatów dowiesz się:
– czym są schematy z przeszłości
– jakie są skutki życia w ciągłej kontroli
– dlaczego tak trudno odpuścić przeszłość
– jak w prosty sposób uczyć się odpuszczać kontrolę każdego dnia
– co zyskasz dzięki uwalnianiu się od schematów i życiu w zgodzie ze sobą

 

Do zobaczenia
Justyna

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

    UWAGA! Tylko w przypadku wyrażenia zgody na kontakt mailowy (zaznaczone wszystkie checkboxy powyżej), otrzymasz e-mail z linkiem do miejsca w którym transmitowane będą Warsztaty Online.