Zapraszam Cię na bezpłatne warsztaty online „WWO W PRACY”.

Spotykamy się 28.08.2022 o godzinie 20.00

Są to warsztaty, które są uzupełnieniem cyklu spotkań na temat WWO.

 

 

Określenie WWO zostało stworzone przez Elaine Aron w 1996r. Podczas warsztatów dowiesz się tego, co wartościowego wnosisz do miejsca pracy jako osoba wysoko wrażliwa.

 

 

To nie wszystko, powiem Tobie również o tym, jak możesz siebie wspierać w pracy i dbać o siebie oraz z jakimi wyzwaniami możesz się mierzyć.

 

 

Serdecznie Cię zapraszam, dzięki uczestnictwu w tych warstwach wzmocnisz się, poznasz swoje mocne strony i talenty, jakie możesz wnieść do miejsca pracy. Odkryjesz swoją siłę na płaszczyźnie zawodowej.

 

 

Po warsztatach odbędzie się sesja pytań.

 

 

 

Otrzymasz również pięknie opracowany materiał podsumowujący warsztaty.

 

 

Czas trwania 90 minut

 

 

Do zobaczenia

Justyna

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

    UWAGA! Tylko w przypadku wyrażenia zgody na kontakt mailowy (zaznaczone wszystkie checkboxy powyżej), otrzymasz e-mail z linkiem do miejsca w którym transmitowane będą Warsztaty Online.