Zapraszam Cię na bezpłatne warsztaty online „WWO W ZWIĄZKU”.

Spotykamy się 21.08.2022 o godzinie 20.00

Są to kolejne warsztaty z cykl spotkań na temat WWO.

 

 

Określenie WWO zostało stworzone przez Elaine Aron w 1996r. Te warsztaty poświęcone są temu jak osoba wysoko wrażliwa funkcjonuje w związku. Jak zakochuje się i z jakimi wyzwaniami może się mierzyć w miłości i relacji.

 

 

Te warsztaty pomogą Tobie zrozumieć siebie, jeżeli jesteś osobą WWO ale będą również dla Ciebie dużym wsparciem, jeżeli jesteś w związku z taką osobą. Dowiesz się tego, co jest wyzwaniem w relacji dla osoby WWO i co możesz dla siebie zrobić albo dla Twojego partnera/partnerki, aby wasza wzmocnić Waszą relację.

 

 

Po warsztatach odbędzie się sesja pytań.

 

 

Otrzymasz również pięknie opracowany materiał podsumowujący warsztaty.

 

 

Czas trwania 90 minut

 

 

Do zobaczenia

Justyna

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

    UWAGA! Tylko w przypadku wyrażenia zgody na kontakt mailowy (zaznaczone wszystkie checkboxy powyżej), otrzymasz e-mail z linkiem do miejsca w którym transmitowane będą Warsztaty Online.