Stworzenie związku, który daje nam szczęście i spełnienie wymaga od nas zaangażowania. To połączenie naszej wewnętrznej podróży ze świadomością tego, czym jest zdrowa relacja, która wspiera i służy obu stronom.

Nie potrzebujesz na to lat, ponieważ spakowałam to, co jest ważne i przygotowałam kurs online, w którym będziesz nad tym pracować.

Ten kurs jest dla Ciebie, jeżeli:

Nie czujesz się bezpiecznie w związku

Widzisz dużo znaków ostrzegawczych, ale nie wiesz co z tym zrobić

Czujesz, że nie dasz rady żyć samodzielnie ze względu na współzależność

Nie potrafisz postawić zdrowych granic i zadbać o swoje potrzeby

Czujesz się nie rozumiana i nie słyszana przez partnera/partnerkę

Nie wiesz, na czym opiera się zdrowa relacja i jak ją współtworzyć

A gdybyś tak:

Zaspokajała swoje potrzeby bez wyrzutów sumienia

Była pewna i spokojna w wyznaczaniu granic

Dbała o siebie i komunikowała swobodnie kim jesteś

Dawała wsparcie i była wspierana

Czuła, że jesteś sobą bez strachu przed odrzuceniem

To czego potrzebujesz na tej drodze to:

Nauczenie się komunikacji i radzenia sobie podczas konfliktu

Stawiania granic i rozpoznawania swoich potrzeb

Praktyki troszczenia się o siebie i zbudowania zaufania

Świadomości czym jest zdrowa relacja

Budowania bezpiecznego stylu przywiązania

Zapraszam Cię do jeszcze głębszego poznania siebie, swoich potrzeb oraz tego, co wspiera budowanie zdrowej relacji. Wyrusz w tą podróż z kursem online „Zdrowy i szczęśliwy związek bez tajemnic.

Odkrywając kolejne kroki kursu doświadczasz tego, co jest Ci potrzebne do stworzenia zdrowej relacji oraz rozpoznania miejsc, które wymagają uleczenia i zmiany.

Dziesięć nagrań video, gdyż każda część kursu to oddzielne nagranie, tak aby było Ci łatwiej przyswoić zawartą w nich wiedzę.

Dziesięć modułów: budowanie bezpiecznego stylu przywiązania, dbanie o siebie, współczucie do siebie, współzależność i zdrowa niezależność, budowanie zaufania do siebie, komunikacja, konflikt oraz złość jak sobie z nią poradzić, stawianie granic w związku, budowanie i naprawianie zaufania w związku, intymność.

Ćwiczenia i podsumowanie każdego kroku w formie PDF do każdej części, które pobierzesz na swój komputer, telefon lub tablet.

Trzy medytacje, które będą wspierały Twoje zaufanie do siebie, dbanie o siebie oraz poczucie bezpieczeństwa w stawianiu granic. Będziesz mogła je pobrać na swój komputer, telefon lub tablet.

Dodatkowo otrzymasz ode mnie trzy PDF-y „Sprawdź na ile zdrowa jest Twoja relacja”, „Sekret szczęśliwego związku”, „5 języków miłości”, które pobierasz na swój komputer, telefon lub tablet.

Dostęp do wszystkich materiałów związanych z kursem będziesz mieć przez 5 lat.

Dzięki temu, możesz pracować z kursem we własnym tempie.

Na ten kurs składają się materiały zebrane przez ostatnie pięć lat mojej pracy oraz własne doświadczenia w budowaniu związku aktualnego, zdrowego i szczęśliwego związku.

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kiedy będę miała dostęp do kursu?

Kurs będzie dostępny po zalogowaniu na Twoim koncie na stronie www.justynaczekaj.pl od dnia  1 grudnia 2021, otrzymasz od nas maila z informacją.

Jak długo mam dostęp do kursu?

Wykupując kurs otrzymujesz dostęp do niego i wszelkich aktualizacji na 5 lat.

Jak mogę zapłacić za kurs?

Możesz zapłacić poprzez Przelewy 24 – gdzie masz możliwość płatności kartą płatniczą, Blik’iem, zwykłym przelewem oraz przelewem natychmiastowym, znajdziesz tam również opcję PayPo czyli odroczenie płatności na 30 dni bez żadnych kosztów (kliknij >>>TUTAJ<<< aby dowiedzieć się więcej), możesz również opłacić kurs poprzez PayPal.

Czy mogę pracować z kursem i równocześnie w terapii?

Pracuję z wieloma kobietami, które wspierają się pracą z kursami pomiędzy sesjami terapeutycznymi lub sesjami mentoringowymi ze mną. Kurs daje im dodatkowe wsparcie. Praca z kursem nie jest w stanie zastąpić terapii.

 

Dzięki pracy z kursem pogłębisz swoją wiedzę i budujesz swoją samoświadomość.

Zapraszam Cię wykupienia dostępu do kursu. Kliknij poniżej, aby przejść do sklepu online.

Masz więcej pytań? Skorzystaj z tego formularza.