FAQ

Lista najczęściej zadawanych pytań, wraz z odpowiedziami na nie, powstała z myślą tych z Was, które szukają szybkiej odpowiedzi na nurtujące zagadnienia.

 

Jeżeli masz pytania i wątpliwości, bardzo prosimy poszukaj ich na poniższej liście. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi, skontaktuj się z nami.

SESJE

Na stronie Wilczycą Być dostępne są dwie główne formy płatności PayPal i Przelewy24. W ramach serwisu Przelewy24 jest więcej wariantów płatności, które pokażą się Tobie po przekierowaniu do serwisu płatniczego.

Bardzo Cię proszę sprawdź folder SPAM, ponieważ odpowiedź wysyłana jest automatycznie i powinna znaleźć się na Twoim koncie. Jeżeli pomimo tego, nie otrzymałaś odpowiedzi prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez formularz kontaktowy.

WARSZTATY/SPOTKANIA

Nie ma możliwości otrzymania zwrotu kosztów uczestnictwa w warsztatach i spotkaniach. Jeżeli chciałabyś przekazać swój bilet swojej przyjaciółce lub bliskiej Ci osobie skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Na stronie Wilczycą Być dostępne są dwie główne formy płatności PayPal i Przelewy24. W ramach serwisu Przelewy24 jest więcej wariantów płatności, które pokażą się Tobie po przekierowaniu do serwisu płatniczego.

Informacje dotyczące warsztatów oraz spotkań wysyłane są w godzinach pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00. Jeżeli wykupiłaś swój udział w warsztatach w godzinach pracy i nie otrzymałaś odpowiedzi, prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez formularz kontaktowy.

PYTANIA OGÓLNE

Niestety ze względu na ogromną liczbę osób zainteresowanych pomocą Justyna nie jest w stanie osobiście odpowiedzieć na wszystkie przesyłane maile. Dlatego też Justyna angażuje się w tworzenie materiałów, z których może korzystać wiele osób. Jeżeli potrzebujesz wsparcia skorzystaj z nagrań, postów i informacji, które Justyna udostępnia na YouTub’ie Facebook’u i Instagramie oraz na swojej stronie internetowej www.justynaczekaj.pl

Zapraszam Cię do przesłania maila zawierającego, takie informacje jak, dane kontaktowe, adres strony internetowej oraz linki do social mediów.

W nagłej sytuacji skorzystaj z numeru alarmowego 112 jeżeli znalazłaś się w sytuacji zagrażającej życie nie wahaj się szukać pomocy.

Jeżeli jesteś ofiarą przemocy domowej skorzystaj proszę z telefonu zaufania dzwoniąc pod nr Niebieskiej Linii 800-120-002 uzyskasz wsparcie, pomoc psychologiczną, informacje o możliwościach uzyskania pomocy najbliżej miejsca zamieszkania.

W poniższych miejscach możesz również uzyskać pomoc:

Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji tel. 22 594 91 00 czynny w każdą środę i czwartek od 17.00 do 19.00

ITAKA – antydepresyjny telefon zaufania
tel. 22 484 88 01
czynny w poniedziałki i czwartki od 17.00 do 20.00

Młodzieżowy Telefon Zaufania
tel. 192 88

Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
tel. 116 111
czynny codziennie od 12:00 do 02:00

Policyjny Telefon Zaufania
ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
800 120 226
Czynny od poniedziałku do piątku od godz. 9.30-15.30 (połączenie bezpłatne)

CAŁODOBOWY TELEFON DLA KOBIET DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY
tel. 600 070 717
(codziennie / całodobowo)

TELEFONICZNA PIERWSZA POMOC PSYCHOLOGICZNA
tel. 22 425 98 48
(poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00

Jeżeli chcesz wesprzeć Justynę możesz to zrobić poprzez jej konto na www.patronite.pl/wilczyca_byc lub poprzez Paypal na konto hello@justynaczekaj.pl

Justyna docenia, każde Twoje wsparcie!

PŁATNOŚCI

Możesz wybrać kilka form płatności: tradycyjny przelew, szybki przelew, BLIK, Google Pay, PayPal, karta płatnicza. Poza tym umożliwiamy także zakup na raty oraz płatność odroczoną (PayPo). Większość z tych metod płatności znajdziesz po zaznaczeniu w formularzu zamówienia opcji „Przelewy24”, bo to głównie dzięki temu serwisowi, mamy tak szeroki wachlarz możliwości.

Płatność odroczona to możliwość zamówienia produktu, za który zapłacisz nawet po 30 dniach, bez żadnych odsetek i dodatkowych kosztów. A jeśli zechcesz, to po tych 30 dniach masz także możliwość rozłożenia płatności na raty. Prawda, że dobrze to brzmi? Więcej szczegółów znajdziesz pod tym linkiem KLIKNIJ TUTAJ 🙂

To dość proste. Wystarczy w metodzie płatności zaznaczyć opcję „Przelewy24”, a następnie z dolnego paska wybrać: „Raty Alior” lub „mBank Raty”. Płatność ratalna jest możliwa dla zakupów o wartości powyżej 500 zł.