Bardzo wspierająca o niezwykłej empatii i wrażliwości kobieta. Podziwiam profesjonalizm i ogromną wiedzę. Było dla mnie przyjemnością poznać Justynę...w końcu czułam się prawdziwie zrozumiana i widziana. Dała mi tyle przez ten krotki czas czego nie dostałam przez lata od psychologów.Najmocniej polecam.
Iza

Iza

Dziękuję Ci z całego serca za dotychczasową pomoc. Odnalazłam Cię, kiedy byłam w totalnej rozsypce po rozstaniu z narcystycznym mężem. Krok po kroczku pomogłaś mi przejść przez jedne z najcięższych momentów w moim życiu, łącznie z rozwodem. Przez jakiś czas byłaś dla mnie jedyną osobą, z którą mogłam szczerze porozmawiać i która mnie wspierała dokładnie tak jak tego potrzebowałam. Widzę jak diametralne zmiany zaszły we mnie dzięki naszej współpracy.Pomogłaś mi znów chcieć, marzyć, pragnąc, kochać, otworzyć się na świat, usamodzielnić się, uwierzyć w siebie.Dałaś mi wolność w naszej relacji, za co jestem Ci bardzo wdzięczna.
Sylwia

Sylwia

Justyna jest niesamowicie ciepłą i empatyczną osobą. Już od pierwszej rozmowy poczułam się zrozumiana i wiedziałam, że mogę jej zaufać. Sesje z Justyną pomogły mi odbudować siebie. Justyna posiada dużą wiedzę, dojrzałość i wrażliwość. Dzięki wskazówkom Justyny, uczysz się jak pracować ze swoimi emocjami oraz jak je akceptować, a konkretne narzędzia do pracy ze sobą, pomagają Ci na odnalezienie i pokochanie siebie. Dzięki pracy z Justyną odzyskałam siłę i motywację aby zawalczyć o siebie i o moją rodzinę. Wydostałam się z relacji narcystycznej, postawiłam zdrowe granice, pozbyłam się wiecznego poczucia winy, zaczęłam akceptować swoje emocje i odzyskałam wiarę w siebie. Dziękuję Ci Justyno z całego serca za Twoją bezcenną pomoc. Wiem, że zawsze mogę na Ciebie liczyć.
Izabela

Izabela

Justynka... co za kobieta! Przywraca ludziom siebie samych do życia! Śmiało mogę powiedzieć ze wyciągnęła mnie z grobu, z otchłani smutku, nieporadności, nieszczęścia, które miałam wrażenie, że nie ma końca! Że już tak ma być... Każda sesja była wyjątkowa, głęboka i z każdą wracało do mnie coraz więcej światła...Dziękuję Justynko za Twoje wsparcie, niebywałą intuicję, spokój dzięki któremu czułam się bezpiecznie. Wreszcie zostałam usłyszana, wreszcie mogłam się wyrazić! Byłaś i jesteś pomocną dłonią, dobrym przyjacielem, kochającą istotą.Polecam pracę z Justysią wszystkim, którzy szukają siebie, którym ciężko jakoś na sercu. Którym wydaje się, że tak ma być...Jeszcze raz dziękuje Ci z całego serca <3
Ola

Ola

Justyna - dziękuję Ci z całego serca za to, że przez te parę miesięcy byłaś przy mnie w moim procesie. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Ciebie. Otrzymałam od Ciebie bardzo dużo wsparcia, ciepła oraz zrozumienia 🙂 Dzięki Tobie w końcu poczułam siebie mocniej i już wiem, jak radzić sobie w trudnych chwilach <3Polecam z całego serca sesje u Justyny. Jest osobą, której można w pełni zaufać. Nigdy niczego nie narzuca i potrafi głęboko zrozumieć drugą osobę, co dla mnie było naprawdę ogromnym wsparciem 🙂 Pozdrawiam 🙂
Marta

Marta

W momencie mojego życia, gdy wiedziałam, ze chce je zmienić, ale i potrzebowałam w tym pomocy, zaczęłam szukać osoby, która wskazałaby mi właściwą drogę. Po obejrzeniu filmów Justyny wiedziałam, ze mogłabym jej zaufać. Podczas pierwszego spotkania Ona podsumowała, ze moja dusza pragnie prawdy. Co to było za odkrycie dla mnie! Moje Zycie wtedy było jednym wielkim kłamstwem. Postanowiłam kontynuować współprace z Justyna. Jest Ona osoba niesamowicie empatyczna. Potrafi wczuć się w moje emocje, nie boi się sie tych trudnych emocji, ale jednocześnie daje wsparcie w tym, co boli i łagodnie, ale skutecznie mobilizuje do pracy. Jednocześnie nie narzuca swojej woli, wybór zostawia dla mnie. Jest to pierwsza osoba w moim życiu, której zaufałam a byłam mega nieufna osoba, wręcz bałam się sie ludzi. Justynę gorąco polecam osobom bojącym sie odrzucenia czy niezrozumienia a także tym, którzy nie wiedza, od czego zacząć, gdyż Justyna jest osoba o dużej świadomości i żaden temat nie jest dla niej tabu. Jest Ona świadkiem mojej przemiany, nie łatwej a wręcz czasami cholernie trudnej. Dla mnie jest jak najlepszy przyjaciel.
Joanna

Joanna

Justynko dzięki Twojej pomocy, wsparciu, ciepłym słowa poczułam sie dużo szczęśliwsza i pewniejsza siebie. Nauczyłam sie stawiać granice i radzić sobie z trudnymi uczuciami i emocjami. Twoja pomoc jest dla mnie skarbem, którego nie jestem w stanie ocenić słowami, bo żadne by nie oddały prawdy. Dziękuje Ci bardzo ze towarzyszysz mi w tej drodze leczenia ran.
Aneta

Aneta

Justyna potrafi doskonale, intuicyjnie wyczuć co jest potrzebne na dana chwilę. Na początku spotkania jest zazwyczaj głęboka rozmowa, a potem robimy proces polegający na pracy z emocjami. Taka podróż do zakamarków podświadomości pozwala odkryć głębsze przyczyny tego, co pojawia się w naszym życiu „na zewnątrz”.Już wielokrotnie po spotkaniach udawało mi się uwolnić pewne sytuacje, zmienić dynamikę toksycznych relacji i zbliżyć do samej siebie. Dziękuję, Justyna!
Agnieszka

Agnieszka

Do Justyny trafiłam pełna obaw, wątpliwości, lęków… Jest to fantastyczny człowiek, pełen ciepła, empatii. Otrzymałam od niej bardzo dużą pomoc i olbrzymie wsparcie, które teraz procentuje. Od samego początku wzbudza ogromne zaufanie – nie ocenia tylko wspiera. Sama przeszła ogromny proces, więc doskonale rozumie ludzi, którzy potrzebują wsparcia. Praca z nią to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, otworzyła mi oczy na wiele… przede wszystkim na to, jak sama siebie traktowałam.Justynko dziękuję Ci z całego serca?
Marta

Marta

Justynę poznałam w bardzo trudnym dla mnie czasie, byłam w tedy bardzo pogubiona nie umiałam nazwać tego, co się ze mną działo.Dopiero praca z emocjami i obecność Justyny, która otworzyła mi oczy jak wiele przeszłam i pomogła nazwać rzeczy po imieniu.W tych trudnych chwilach objęła mnie wsparciem, była przy mnie zalęknionej i dawała ogromne wsparcie. Zawsze mogę na Nią liczyć i jest dla mnie kimś bardzo ważnym, na zawsze pozostanie w moim sercu.Dziękuję Justyna
Iwona

Iwona