Czym jest praca z Wewnętrznym Dzieckiem?

Od ponad czterech lat wspieram kobiety ucząc miłości do siebie poprzez między innymi pracę z Wewnętrznym Dzieckiem. Praca z Wewnętrznym Dzieckiem to nauka samoświadomości i wewnętrznego kontaktu z dziecięcymi częściami siebie oraz emocjami i często wspomnieniami tego dziecka. Nawiązanie kontaktu z naszym Dzieckiem, wysłuchanie jego historii, poczucie jego emocji oraz zaopiekowanie się tym dzieckiem pozwala nam na zaleczenie naszych ran z dzieciństwa zadanych przez nieświadomych rodziców.

Poza tym jest naszą drogą do zadbania o swoje potrzeby i pragnienia. Dzięki poznaniu naszego Wewnętrznego Dziecka zaczynamy uznawać naszą historię i doświadczenia jednocześnie bierzemy odpowiedzialność za nasze życie w dorosłości i związane z tym dbanie o siebie, czyli zdrowe wyrażanie emocji i zaspokajanie potrzeb.

NIE MASZ KONTAKTU Z EMOCJAMI
Nie potrafisz rozróżnić myśli od emocji i nie czujesz ich w ciele.

JESTEŚ DLA SIEBIE KRYTYCZNA I BRAK CI MIŁOŚCI DO SIEBIE
Nadal jesteś dla siebie krytyczna i wymagająca, a każdą pomyłkę traktujesz bardzo poważnie i obwiniasz się za nią.

NIE POTRAFISZ ODRÓŻNIĆ SWOICH POTRZEB OD TEGO, CZEGO OCZEKUJĄ OD CIEBIE INNI
Nie potrafisz być dla siebie priorytetem i ciągle wątpisz w swoją wartość.

WIESZ JAK ROZPOZNAWAĆ I CZUĆ SWOJE EMOCJE
Proste i skuteczne praktyki zawarte w warsztatach oraz medytacje pozwolą Tobie na to, abyś dotarła do swoich emocji z dzieciństwa oraz dorosłości.

JESTEŚ W STAŁYM KONTKACJIE ZE SWOIM WNĘTRZEM
Materiały w kursie są tak przygotowane, aby nawiązanie relacji z wewnętrznym dzieckiem było dla Ciebie proste, krok po kroku przeprowadzę Cię przez ten proces tak, abyś czuła się bezpiecznie.

CZUJESZ SWOJE POTRZEBY I PODĄŻASZ ZA NIMI
Podczas pracy w kursie nauczysz się wsłuchiwać w podpowiedzi jaki do Ciebie płyną od wewnętrznego dziecka, które dokładnie wie czego potrzebuje.

ULECZYSZ SWOJE RANY Z DZIECIŃSTWA I ZAOPIKUJESZ SIĘ SOBĄ
To naturalna konsekwencja pracy z wewnętrznym dzieckiem, poczujesz, że coraz bardziej akceptujesz to kim jesteś naprawdę i potrafisz stanąć za sobą niezależnie od tego, co się dzieje.

Jestem przekonana, że tak. Włożyłam w pracę nad nim całą swoją wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu otrzymasz dwie godziny nagrań wideo w 4 częściach.

Do każdej z części otrzymasz również zestaw ćwiczeń oraz medytację. To niesamowite wsparcie w pracy z Wewnętrznym Dzieckiem.

Wspieram kobiety doświadczone życiem w toksycznych związkach i po doświadczeniu życia z toksycznym rodzicem/rodzicami. Jestem autorką bloga www.justynaczekaj.pl, prowadzę cotygodniowe Południe z Wilczycą na Instagram’ie i Facebook’u.

Podczas, tych spotkań dzielę się swoim doświadczaniem i wiedzą dotyczącą nawigowania wśród toksycznych osób i leczenia ran doświadczonych w takich relacjach. Moją misją jest uświadomienie kobiet i pokazanie im jak cudowne może być ich życie, kiedy uleczą swoje rany i pokochają siebie.

Tylko Ty możesz pokochać to małe dziecko w Tobie, które tęskni, potrzebuje miłości oraz bliskości. Dysfunkcja w rodzinie powoduje, że wstydzimy się tego, kim jesteśmy i jakie jesteśmy. Nie potrafimy pokochać siebie, wsłuchać się w nasze emocje i potrzeby, ponieważ tak bardzo boimy się, że przeszłość wróci.

Podczas pracy w kursie będziesz odzyskiwać siebie w bardzo różnym wieku od najmłodszych lat do wieku nastoletniego, a czasami nawet ta dorosła wersja Ciebie z przeszłości potrzebuje Twojej opieki. Dowiesz się krok po kroku jak możesz zaopiekować się swoim Wewnętrznym Dzieckiem.

Kurs składa się z czterech modułów

Podczas pracy w tej części kursu dowiesz się czym jest praca z Wewnętrznym Dzieckiem. Będziemy pracować nad lękiem, jaki czujesz przed spotkaniem z nim.

Dowiesz się również jakie są skutki braku kontaktu z Twoim Wewnętrznym Dzieckiem.

Podczas pracy w tej części kursu poznasz swoje wewnętrzne dziecko i nawiążesz z nim kontakt. Powiem Tobie również, o tym jak możesz budować z nim kontakt. Nauczę Cię również rozpoznawania emocji w ciele i tego co one do Ciebie mówią.

Otrzymasz 30 minutowe video, ćwiczenia oraz medytację „Czuję swoje emocje”. Te materiały wesprą Twoją wewnętrzną podróż.

Odnajdziesz powody dla których nie masz kontaktu ze swoim wnętrzem. Zagłębisz się w pracę nad dynamiką w rodzinie i odniesionymi ranami w dzieciństwie i podczas dorastania.

Otrzymasz 30 minutowe video, ćwiczenia oraz medytację „Czuję mój ból”. Te materiały wesprą Twoją wewnętrzną podróż.

Ta część kursu poświęcona jest procesowi leczenia i wzmacniania Twojej relacji z Wewnętrznym Dzieckiem. Powiem tobie o różnych podejściach do pracy z wewnętrznym dzieckiem tak, byś mogła czerpać dla siebie to, co najlepsze. To nie wszystko, dowiesz się również tego, jak ważną pracy wykonujesz i co wniesie do twojego życia.

Otrzymasz 30 minutowe video, ćwiczenia oraz medytację „Jestem swoim Wewnętrznym Rodzicem”. Te materiały wesprą Twoją wewnętrzną podróż.

Jesteś gotowa na to, aby zadbać o siebie i włożyć w swój proces budowania swojej wewnętrznej świadomości swoją energię, czas i zaangażowanie.

Jesteś gotowa poczuć swoje emocje i poznać swoje potrzeby oraz pragnienia.

Jesteś gotowa żyć swoim życiem i pasją.

Nie jesteś gotowa włożyć w swój proces leczenia zaangażowania, pracy oraz energii.

Potrzebujesz indywidualnego wsparcia oraz pracy z głęboką traumą.

Kiedy będę miała dostęp do kursu?

Kurs będzie dostępny po zalogowaniu na Twoim koncie na stronie www.justynaczekaj.pl od zalogowaniu od dnia 10 stycznia 2021, otrzymasz od nas maila z informacją.

Jak długo mam dostęp do kursu?

Wykupując kurs otrzymujesz dostęp do niego i wszelkich aktualizacji na pięć lat.

Jak mogę zapłacić za kurs?

Możesz zapłacić poprzez Przelewy 24 – gdzie masz możliwość płatności kartą kredytową, Blik’iem, zwykłym przelewem oraz przelewem natychmiastowy, znajdziesz tam również opcję Pay PO czyli możesz odroczyć płatność na 30 dni bez żadnych kosztów, możesz również opłacić kurs poprzez PayPal.

Czy mogę pracować z kursem i równocześnie w terapii?

Pracuję z wieloma kobietami, które wspierają się pracą z kursami pomiędzy sesjami terapeutycznymi lub sesjami mentoringowymi ze mną. Kurs daje im dodatkowe wsparcie oraz pogłębienie procesu leczenia ran z dzieciństwa.

Praca z kursem nie jest w stanie zastąpić terapii czy pracy z głęboką traumą przeżytą w dzieciństwie.

Dzięki pracy z kursem pogłębisz swoją wiedzę i nauczysz się jak możesz dbać o siebie oraz zbudujesz swoją samoświadomość.