Ten kurs jest dla mnie zwieńczeniem mojej zmiany. Napisałam go dla Ciebie, aby dać Ci nadzieję na to, że Twoje życie może być inne. Może stać się dobre i spokojne. Nawet jeżeli jesteś magnesem dla toksycznych osób i nie wiesz kim tak do końca jesteś, a kochanie siebie to dla Ciebie slogan.

Przez lata szukałam na zewnątrz wyjaśnienia moich nieszczęść, złamanego serca i głębokiego smutku. Trzymałam się różnych toksycznych osób w nadziei, że będą odpowiedzią na to, co mnie boli.

To co wówczas poczułam dało mi siłę aby zacząć stawiać granice. Okryłam siebie i moją wewnętrzną mądrość, która cały czas tam była, tylko ja uparcie nie chciałam jej słuchać, twierdząc, że to inni wiedzą lepiej i poukładają mi moje życie.

 

Zdrowy kontakt z emocjami to najtrudniejsze zadanie jakiego podjęłam się kiedykolwiek. Dzięki temu, że wzięłam odpowiedzialność za to, co czuję i co robię z tym co czuję, mogłam przestać żyć w przeszłości. Mogłam powiedzieć „Do widzenia!” demonom traumy, której doświadczyłam i spojrzeć z nadzieją w przyszłość.
Przeszłam wieloletnią drogę od tego momentu do dziś i włożyłam w to bardzo dużo pracy. Jestem niezmiernie dumna z tego gdzie dzisiaj jestem, gdyż życie moje i mojej rodziny zmieniło się nie do poznania. Stałam się inną kobietą, we wszystkich swoich rolach – partnerki, mamy, przyjaciółki, córki, siostry…
Brak kontaktu z emocjami powoduje, że nie możesz nawiązać relacji z samą sobą, nie znasz swoich potrzeb, marzeń ani pragnień.
Emocje są kluczem do relacji z drugą osobą. Ich czucie nie pozwoli Tobie pozostać w toksycznej relacji.
Pokazują też, gdzie jesteś sobą, a gdzie funkcjonujesz z poziomu programu z dzieciństwa.
Mówią o tym, gdzie są Twoje rany, złamane granice i blokady.
Oddzielanie się od swoich emocji może być przyczyną depresji, wielu chorób psychosomatycznych, nerwic oraz fobii.
Brak kontaktu z emocjami może doprowadzić cię do problemów z jedzeniem, nadużywaniem alkoholu, narkotyków czy leków oraz doprowadzić do innych nałogów.
Może być także przyczyną problemów z podejmowaniem decyzji.

Kurs ten składa się z 6 części w których zawarłam 6 nagrań wideo oraz ćwiczenia w formacie PDF. Do kursu dołączone są również materiały dodatkowe, takie jak medytacje do pracy z emocjami w formacie MP3 oraz tabela i koło emocji.

Ćwiczenia są tak przygotowane, aby pomóc Tobie w przełamaniu oporu przed czuciem emocji i rozpoznaniem schematów zachowań, które nie pozwalają Tobie na spotkanie z emocjami. Pomogą Tobie również opracować sposób na ponowne nawiązanie relacji z tym co czujesz metodą małych kroków.

6. nagrań podczas, których wyjaśniam dlaczego czucie jest ważne i co spowodowało, że nie podążasz za swoimi uczuciami oraz co możesz zrobić, aby to zmienić
Kilkanaście prostych ćwiczeń, które pomogą Ci nakreślić rys rodziny, spotkać się z mechanizmami obronnymi i opracować strategię dotarcia do tego co czujesz
2. medytacje, które będą dla Ciebie pomocą w powrocie do siebie, nauczą Cię kierować uwagę do wewnątrz oraz pomogą Tobie skupić się na odczuciach z ciała
Narzędzia, które wprowadzisz łatwo i szybko do swojej codziennej praktyki dbałości o siebie i swoje emocje
Ponad to w treść kursu wplotłam też historie ze swojego życia, co do których mam przekonanie, iż będą dla Ciebie inspiracją.