1155

OSÓB SKORZYSTAŁO JUŻ Z WILCZEGO STADA

WILCZE STADO to strefa rozwoju, która zainspiruje Cię do pracy nad sobą oraz da Ci wsparcie w momentach zwątpienia.

Jestem taka szczęśliwa, że jesteś na tej stronie i czytasz moją wiadomość do Ciebie. Od dwóch lat marzyłam o tym, aby stworzyć przestrzeń w której każda z Was będzie mogła odnaleźć wsparcie i narzędzia do pracy nad sobą bez żadnych ograniczeń. Przestrzeń, która oferuje proste narzędzia do codziennej pracy i zmiany.

Właśnie dlatego stworzyłam Wilcze Stado ponieważ chcę pomagać jak największej liczbie kobiet w ich drodze do szczęścia. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że to marzenie stało się rzeczywistością. Jeżeli jesteś gotowa na zmianę swojego życia zapraszam Cię do naszego Stada.

Pozwól, że opowiem Ci jak działa Wilcze Stado!

Stworzyłam tę strefę po to, abyś mogła ułożyć własną praktykę dbania o siebie. Jest to przestrzeń, która będzie dla Ciebie wsparciem i inspiracją oraz drogowskazem w chwilach zwątpienia.

Co miesiąc otrzymasz nowe materiały, łatwe w użyciu niezależnie od tego czy korzystasz z komputera, tabletu czy telefonu.

NOWA AFIRMACJA

Każdy miesiąc jest skoncentrowany na konkretnym temacie z afirmacją i grafiką, którą będziesz mogła pobrać, wydrukować, podać dalej i być zainspirowaną każdego dnia!

NOWA MEDYTACJA LUB ĆWICZENIA

Co miesiąc będzie czekała na Ciebie medytacja lub ćwiczenia w formie PDF zgodnie z tematem który omawiamy. Medytacja i ćwiczenia będą na tyle proste i krótkie, abyś mogła się nimi wspierać każdego dnia!

PODCAST LUB VIDEO

W tych nagraniach podzielę się z Tobą tym, co uważam za ważne w temacie miesiąca. Otrzymasz ode mnie wskazówki, wiedzę i techniki, które pomogą Tobie w pracy nad sobą.

SPOTKANIE ONLINE

Co miesiąc spotkamy się online i będziemy omawiać temat miesiąca oraz będę odpowiadać na pytania. Będzie to tylko spotkanie Wilczego Stada!

WILCZY NEWSLETTER

Raz w miesiącu otrzymasz ode mnie newsletter, który będzie dla Ciebie inspiracją i wsparciem w zmianie!

WYJĄTKOWE BONUSY

Otrzymasz ode mnie wyjątkowe rabaty na zakup produktów w Wilczym sklepie.

ĆWICZENIA

Co miesiąc otrzymasz również ćwiczenia, które pomogą Tobie w pracy nad sobą i dopełnią to nad czym pracowałaś podczas warsztatów.

GRUPA NA FB

Prywatna grupa na Facebooku pozwala na to, aby mówić o swoich problemach w kameralnym gronie Wilczyc. Wsparcie innych kobiet, które mają podobne doświadczenia jest bezcenne, ponieważ pomaga nam w odbudowywaniu siebie po trudnych doświadczeniach.

SPOTKANIE ZE MNĄ

Raz do roku zorganizuję spotkanie na którym będziemy mogły się poznać osobiście. To będzie wyjątkowy czas, zarezerwowany wyłącznie dla dziewczyn z WILCZEGO STADA!

Wilcze Stado istnieje od czerwca 2020 roku. Znajdziesz w nim materiały poruszające następujące tematy:

Perfekcjonizm

Afirmacje

Style przywiązania

Złożone objawy stresu pourazowego

Wewnętrzne dziecko

Granice

Współzależność i osobowość zależna

Budowanie zaufania do siebie

Lęk

Jak zdrowo kochać

Przekonania

Emocje - opłakiwanie naszych strat

Zrozum swój stres

Toksyczny wstyd

Autosabotaż

Odzyskaj poczucie własnej wartości

Współczucie wobec siebie

Kiedy masz codzienne wsparcie i dostęp do materiałów dużo łatwiej pozostać przy sobie i codziennie robić krok w kierunku szczęścia. Dzięki temu Twoje życie stanie się codzienną zmianą i będzie Ci dużo łatwiej wprowadzać nowe zachowania do swojego życia, stawiać granice i budować poczucie własnej wartości. Dzięki tym narzędziom i wsparciu jakie otrzymasz poczujesz się silniejsza i prowadzona.

Wilcze Stado ułatwia pracę nad sobą i Twoją zmianę – ponieważ wyznacza Ci drogę po której możesz kroczyć w swoim tempie.