Proszę wypełnij pola z formularza, a następnie kliknij przycisk „Wyślij”. Link do darmowego WORKBOOKA z ćwiczeniami uziemiającymi powinien dotrzeć na Twoją skrzynkę e-mail w ciągu 2 godzin. Mam nadzieję, że praca z nim, okaże się dla Ciebie ciekawym doświadczeniem i przyniesie zakładane efekty.

    Informujemy, że przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Wiwitan Justyna Czekaj z siedzibą w Warszawie, adres: Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa w celach związanych z realizacją lub zawarciem umowy na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. ze zm.). Przysługuje Państwu prawo kontroli przetwarzania danych, w tym uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

    Być może szukasz bardziej kompleksowego rozwiązania. Jeśli tak, to powinnaś przyjrzeć się bliżej mojemu kursowi online „Poznaj swoje emocje – Sekret życia w równowadze”. Zawarłam w nim potężną dawkę wiedzy na temat emocji oraz tego jak wejść w kontakt z nimi. Liczne ćwiczenia pomogą Tobie wprowadzić ład i równowagę do swojego życia.

    Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego kursu, kliknij w przycisk „Więcej informacji”.