Stworzenie związku, który daje nam szczęście i spełnienie wymaga od nas zaangażowania. To połączenie naszej wewnętrznej podróży ze świadomością tego, czym jest zdrowa relacja, która wspiera i służy obu stronom.

Nie potrzebujesz na to lat, ponieważ spakowałam to, co jest ważne i przygotowałam kurs online, w którym będziesz nad tym pracować.

Jest w nim wiele informacji i ćwiczeń oraz medytacje. Takie wsparcie pozwoli Ci na wprowadzenie zmian do Twojego obecnego związku lub tego który chcesz stworzyć.

Stworzyłam kurs, który jest wsparciem dla kobiet, które uwolniły się z toksycznej relacji i czują pustkę, rozpacz oraz nie wiedzą jak mają sobie poradzić ze skutkami doświadczonej przemocy. To również kurs dla osób, które są w toksycznej relacji i czują, że nie ma dla nich nadziei na inne życie. Czują zapętlenie i nie widzą drogi wyjścia. Ten kurs da Ci narzędzia i wiedzę, które pomogą Tobie odszukać samą siebie na nowo i zaleczyć Twoje rany. Po doświadczeniu narcystycznej przemocy borykamy się z auto-sabotażem, niskim poczuciem wartości, krytyczna oceną siebie, brakiem świadomości naszych potrzeb. Ten kurs pomoże Tobie odbudować relację ze sobą i wprowadzić radość do Twojego życia.

Jeżeli w dzieciństwie z różnych powodów nasze potrzeby nie były zaspokajane przez naszych rodziców to uczy nas, że nie możemy o nie dbać w sposób bezpośredni. Zaspokajamy je w sposób zawoalowany, co często odbywa się poprzez wchodzenie w rolę prześladowcy, ratwonika, czy ofiary. Ten kurs pomoże Tobie zrozumieć czym jest trójkąt dramatyczny i pokaże Ci drogę wyjścia. Dzięki czemu odzyskasz wolność, siłę i swoją autentyczność.

Podczas tworzenia tego kursu wykorzystałam całą swoją wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu otrzymasz 120 min nagrań wideo w 4 częściach, a do każdej z nich, również zestaw ćwiczeń wraz z medytacją. Kurs ten jest niesamowitym wsparciem w pracy z Wewnętrznym Dzieckiem.

Moją intencją podczas tworzenia tego kursu było danie Ci takiego materiału, który pozwoli Tobie na rozpoznanie swoich granic i przeprowadzenie Ciebie przez dyskomfort komunikowania granicy po to, abyś poczuła w sobie siłę. Dzięki czemu będziesz umiała stawić czoła przemocy emocjonalnej i psychicznej.

Ten kurs jest dla mnie zwieńczeniem mojej zmiany. Napisałam go dla Ciebie, aby dać Ci nadzieję na to, że Twoje życie może być inne. Może stać się dobre i spokojne. Nawet jeżeli jesteś magnesem dla toksycznych osób i nie wiesz kim tak do końca jesteś, a kochanie siebie to dla Ciebie slogan.

Wiele kobiet ma świadomość tego, że toksyczny wstyd jest częścią ich życia, jednak nie wiedzą w jaki sposób wpływa na nie oraz co zrobić, aby to zmienić?

Ten kurs to Twoja podróż od kobiety, która myśli o tym, co inni powiedzą i boi się odrzucenia, do kobiety, która wierzy, że to kim jest, stanowi unikalną wartość.