JESTEŚ GOTOWA?

Jeżeli jesteś gotowa na to, aby zrozumieć siebie i uwolnić się od myślenia, działania i czucia, które przynosi Tobie ból i chaos. Zapraszam Cię.

+1350
SESJI ONLINE
+15000
UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW ONLINE

Nieświadomi rodzice uczą nas myślenia, odczuwania i zachowania, które nam nie służy. Jeżeli jako dziecku pokazano Tobie, że to co czujesz, myślisz jest nieważne to jako dorosła kobieta możesz mieć problem z zaniżoną samooceną, ciągłym kwestionowaniem i wątpieniem w słuszność swoich decyzji oraz brakiem kontaktu z tym co czujesz.

Jeżeli nie widzisz wartości w sobie, w tym co myślisz i co czujesz wtedy nie żyjesz zdrowo, harmonijnie i w pełni. To co wydarzyło się w Twoim dzieciństwie nie jest Twoją winą. Zrozumienie tego jest bardzo ważnym krokiem w kierunku wolności. Jeżeli nie rozpoznasz swoich schematów zachowania i przekonań jakie za tymi schematami stoją, a które przechowujesz w swojej podświadomości, powtarzasz je. Jesteś zakotwiczona w przeszłości powtarzając reakcje, sytuacje, ludzi.

Cudowne jest to, że umysł jest niesamowicie plastyczny. Dzięki temu możemy zmienić to co jest zakodowane w naszej podświadomości, wszystko to w co wierzymy o sobie i świecie. Dzisiaj wszystko to czego nauczono Cię w dzieciństwie rządzi Twoim życiem pomimo tego, że najprawdopodobniej jesteś tego nieświadoma. Każdy tak funkcjonuje do momentu, w którym się przebudzimy i zdecydujemy się na życie zgodne z tym kim jesteśmy..

Jeżeli nie wierzysz, że zasługujesz na miłość nie będzie jej w Twoim życiu. Podczas spotkań z Justyną otrzymasz informacje, narzędzia, wskazówki i wsparcie, dzięki którym zmienisz swój sposób myślenia. Co doprowadzi Cię do zmiany przekonań o sobie i swoim życiu.

W pewnym momencie swojego życia uświadomiłam sobie, że moje życie nie jest tym wymarzonym. Wtedy jeszcze nie wiedziałam co jest nie tak, ale to uczucie zmotywowało mnie do poszukiwań. Z roku na rok uświadamiałam sobie, że moje życie to kłamstwo. Byłam zależna, nieszczęśliwa, nie potrafiłam mówić prawdy, miałam problemy z depresją, atakami paniki, bałam się swojego wtedy męża oraz tego co myślą o mnie inni ludzie.

Dziś jestem SZCZĘŚLIWA. Przeszłam przez skomplikowane rozstanie, budowanie samodzielnego życia i stworzenie nowego związku.

Dzięki temu co przeżyłam mogę dziś wspierać inne kobiety w tym, jak poukładać swoje życie. Uważam, że możemy uczyć innych, jeżeli sami przeszliśmy i zrozumieliśmy swoje życie i swoją przeszłość, wtedy ta wspólna podróż przynosi realne zmiany.

Dzięki pracy ze mną będziesz w stanie uporządkować relacje w swoim życiu. Postawić granice w relacjach, które są dla Ciebie niezdrowe. Zrozumiesz, dlaczego przyciągasz niedostępne emocjonalnie osoby do swojego życia i nie potrafisz zakończyć tych relacji. Nauczysz się szczerze komunikować swoje myśli, potrzeby i pragnienia. Spotkasz się z przekonaniami, które nie pozwalają Tobie na stworzenie szczęśliwej, harmonijnej i partnerskiej relacji z innymi a przede wszystkim ze sobą.

Rozpoznasz swoje programowanie z dzieciństwa i swoje schematy obronne. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci na wsparcie siebie podczas procesu odbudowywania pięknego i autentycznego JA.